Összes oldalmegjelenítés
Keresés ebben a blogban
Translate
2013. július 29., hétfő
Maya szülinapja
Yamazaki Masahitonak ma van a 34.szülinapja...^^ Drága unokaapucim *-*
De imádlak!! Maya ><
Mikor meghallottam az Lm.c-t először, úgy gondoltam hogy nem túl különleges együttes....De időröl időre többet hallgattam őket, több számot megismerve tőlük. Egynapon utánna néztem a srácoknak és egyből megtetszett Maya...Bolondos, őrült, szertnivaló és kis össze vissza ugra bugra srác. Egyszerűen imádtam. Egyiknap felmentem facebookra, ahol a hírek közt megláttam hogy lesz koncertjük magyarországon, könyektől nedves szemmel és mosoly által szétfeszített arccal apa elé álltam és azt mondtam El kell mennünk Lm.c-re. Nem ismertem a számaikat túlzottan, nem tudtam többet Mayáról mint amiket leírtam. De életem egyik nagy forduló pontjához értem mikor megláttam őt a szinpadon és azt mondat "szeretlek Titeket" Tudom, még ha akkor nem is így gondoltam, nem tudta hogy ott vagyok, azt tudta hogy mi vagyunk ott, és ebbe "mi"-be ÉN is beletartozom, én is gazdagítom a Maya fan klubbot, nem érdekel akkor hogy tudja, vagy nem tudja hogy én ott vagyok, éreztem hogy nekem is mondta hogy szeret. Lenyügöző érzés volt ott látni előttem őt...látni azt az embert akire leginkább felnézek, és szeretnék olyan lenni mint Maya...így felvettem a nevét és írni kezdtem egy blogot...Maya nekem sokat jelent és sokat jelent az is hogy tudja kivagyok...és lehet hogy még nem ma, vagy holnap...De még ebben az életben és nem is 1 szer, hanem többször még megköszönhetem neki hogy biztat a mosolyával és azzal hogy soha de soha ne hagyjam el gyermeki énem, boldogságom, és igaz szívü gyermeki mosolyom...Egyszer átölelem majd és ezzel az öleléssel tudatom vele...mindazt amit legbelül érzek. Hálát, tiszteletet, és szeretetet.
Igaz történet >< xD
Nah szóval Maya Tanjobi Omedetou! ♥ ♥
Watashi wa daisuki!!! ♥ ♥
De imádlak!! Maya ><
Mikor meghallottam az Lm.c-t először, úgy gondoltam hogy nem túl különleges együttes....De időröl időre többet hallgattam őket, több számot megismerve tőlük. Egynapon utánna néztem a srácoknak és egyből megtetszett Maya...Bolondos, őrült, szertnivaló és kis össze vissza ugra bugra srác. Egyszerűen imádtam. Egyiknap felmentem facebookra, ahol a hírek közt megláttam hogy lesz koncertjük magyarországon, könyektől nedves szemmel és mosoly által szétfeszített arccal apa elé álltam és azt mondtam El kell mennünk Lm.c-re. Nem ismertem a számaikat túlzottan, nem tudtam többet Mayáról mint amiket leírtam. De életem egyik nagy forduló pontjához értem mikor megláttam őt a szinpadon és azt mondat "szeretlek Titeket" Tudom, még ha akkor nem is így gondoltam, nem tudta hogy ott vagyok, azt tudta hogy mi vagyunk ott, és ebbe "mi"-be ÉN is beletartozom, én is gazdagítom a Maya fan klubbot, nem érdekel akkor hogy tudja, vagy nem tudja hogy én ott vagyok, éreztem hogy nekem is mondta hogy szeret. Lenyügöző érzés volt ott látni előttem őt...látni azt az embert akire leginkább felnézek, és szeretnék olyan lenni mint Maya...így felvettem a nevét és írni kezdtem egy blogot...Maya nekem sokat jelent és sokat jelent az is hogy tudja kivagyok...és lehet hogy még nem ma, vagy holnap...De még ebben az életben és nem is 1 szer, hanem többször még megköszönhetem neki hogy biztat a mosolyával és azzal hogy soha de soha ne hagyjam el gyermeki énem, boldogságom, és igaz szívü gyermeki mosolyom...Egyszer átölelem majd és ezzel az öleléssel tudatom vele...mindazt amit legbelül érzek. Hálát, tiszteletet, és szeretetet.
Igaz történet >< xD
Nah szóval Maya Tanjobi Omedetou! ♥ ♥
Watashi wa daisuki!!! ♥ ♥
Anime ajánló
Igen hosszú nevü animét kezdtem elnézni beteg témával, de vicces komikus megszolalással :D
Oniichan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne
Igen mind ez a címe ><"
Akkor lássuk mit is kell róla mondanom...
Részek szám: 12
Évadok: 1
Témája: Két testvér (Akikről kederül hogy féltestvérek) egymásba zugnak
Ízelítő: 1.rész
Miért tetszik:
1.Nagyon vicces jelenetekkel van megáldva ez az anime.
2.Mindig akartam 1 bátyót és így könynebb bele élni magam ^^"
3.A Grafika is tetszik, egyszerű és még is nyagyszerü ;)
Érdemes megnézni :D
Oniichan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne
Igen mind ez a címe ><"
Akkor lássuk mit is kell róla mondanom...
Részek szám: 12
Évadok: 1
Témája: Két testvér (Akikről kederül hogy féltestvérek) egymásba zugnak
Ízelítő: 1.rész
Miért tetszik:
1.Nagyon vicces jelenetekkel van megáldva ez az anime.
2.Mindig akartam 1 bátyót és így könynebb bele élni magam ^^"
3.A Grafika is tetszik, egyszerű és még is nyagyszerü ;)
Érdemes megnézni :D
Jó kis zene...
Green Day imádoma srácokat, de mindig keverem Dir en grey-el meg D Grey mannal xD
nagyon ciki ><
nagyon ciki ><
Tervek Augusztusra.
Nos mindjárt elkezdődik a Suli...még egy hónap...de addig is az oldalon megtalálható lesz még plussz pár dolog...
K-pop a U-Key oldalnak köszönhetően.
Japán nyelv tanulás a másik oldalomnak köszönhetően, Nihongo néven.
Manga ajánlók
Anime ajánlók
Zene ismertető- Japán más fajtáji zenékből
Manga rajzolás fortélyai
és még pár dolog ami eszembe jut....:D
K-pop a U-Key oldalnak köszönhetően.
Japán nyelv tanulás a másik oldalomnak köszönhetően, Nihongo néven.
Manga ajánlók
Anime ajánlók
Zene ismertető- Japán más fajtáji zenékből
Manga rajzolás fortélyai
és még pár dolog ami eszembe jut....:D
Újra itt, frissen frissekkel!!
RÉMÁLOM!!!! >< Az az csak a Nightmare :D
Dizzy nevezetü kislemez és a NIGHTMARE TOUR 2013「beautiful SCUMS」című DVD augusztus 21-én fog megjelenni.
Eat you alive....hát mint előzökben mondottam ugyebár feloszlanak, de!!! tartanak előtte egy Európai turnét, az sincs kizárva hogy Mo-re jönnek ^.^ Reménykedjünk >< Iszonyat jó lenne T_T
Ancafe...sok változatás után lehetpleg a végsőre jutottak x'D*kinos kacaj* (_ _) szóval a kislemez neve RO-MAN~Let’s make precious love~lesz ami augusztus 14.-én fog napvilágot látni bővebb infó az előzetesekről ►itt
Jessza mama O_O De furi igy Miku...tya xD Mikutya xD Hehe tudopm kire hasonlít, beszarás xDxD
xDXD Nem??
Mucc is jön DVD-vel ami október 2.-án jelenik meg és a Kislemezzel gpedig szeptember 25.-én a kislemez neve Halo lesz.
Sadie best albummal jelentkezik július 31.-én THE BOOTLEG「Hisou」 néven és ezen kívül még egy új albummal is elő rukkol minek a neve MADRIGAL de MARIA lesz. Ez október 16.-ra várható.
Vamps bestalbuma szeptember 25.-én jön.
még mindog kúrva jó *-* xD
Diru az az Dir en Grey új dvd-t hoz szeptember 25.-ére TOUR12-13 IN SITU-TABULA RASA névvel.
Nyugi van Rasa!!! Ez csak egy DVD cím ^^" Te a U-Key-re tartozol Oppa! ^^
Dizzy nevezetü kislemez és a NIGHTMARE TOUR 2013「beautiful SCUMS」című DVD augusztus 21-én fog megjelenni.
Eat you alive....hát mint előzökben mondottam ugyebár feloszlanak, de!!! tartanak előtte egy Európai turnét, az sincs kizárva hogy Mo-re jönnek ^.^ Reménykedjünk >< Iszonyat jó lenne T_T
Ancafe...sok változatás után lehetpleg a végsőre jutottak x'D*kinos kacaj* (_ _) szóval a kislemez neve RO-MAN~Let’s make precious love~lesz ami augusztus 14.-én fog napvilágot látni bővebb infó az előzetesekről ►itt
Jessza mama O_O De furi igy Miku...tya xD Mikutya xD Hehe tudopm kire hasonlít, beszarás xDxD
Mucc is jön DVD-vel ami október 2.-án jelenik meg és a Kislemezzel gpedig szeptember 25.-én a kislemez neve Halo lesz.
Sadie best albummal jelentkezik július 31.-én THE BOOTLEG「Hisou」 néven és ezen kívül még egy új albummal is elő rukkol minek a neve MADRIGAL de MARIA lesz. Ez október 16.-ra várható.
Vamps bestalbuma szeptember 25.-én jön.
még mindog kúrva jó *-* xD
Diru az az Dir en Grey új dvd-t hoz szeptember 25.-ére TOUR12-13 IN SITU-TABULA RASA névvel.
Nyugi van Rasa!!! Ez csak egy DVD cím ^^" Te a U-Key-re tartozol Oppa! ^^
2013. július 27., szombat
Frissítés...Hírek...minden amit tudok...
VISUAL IS DEAD lesz.
Utolsó fellépés Február 21-én lesz a
SHIBUYA WWW clubban. Még mielött feloszlik a banda kiad egy albumot még az ősszel.
bővebb infó és videó:http://www.soundofjapan.hu/yoshiki-komolyzenei-albummal-jelentkezik/
További hírek Hétfőn...mentem aludni, a batárom már türelémetlen >_<
Oyasumi ♥
Gyakran megesik velem is...és szerncsére mindig itt van velem az én életem
Bár persze kicsit ügyetlen, mikor az én pici cobánban nyújtóik egyet és lever pár dolgot, vagy megégeti az ujját a hajvasalóval, vagy esetleg szidja a kedvenc kajáját hogy utálja, mert mindig elfogy, és persze sosem hízik. Imádom akkor is a morcos reggelente, vagy este elalszik wowozás után....És ezt mind azért...mert Ő az én szerelemem, és tudom hogy mindenkinél és mindennél jobbsan szeret engem!! ^^ Szeretlek Márk!!
2013. július 22., hétfő
Hosszú prédikáció a célokról...remélem átmegy!
Előszöris nézzük a képet!!
A Kis emberke aki az úton akar haladni, ami jelképezi az életet...és a jövőt, az Te magad vagy. A kezében tartja az álmait...ami a Te saját álmod...Mint nekem Japán.
Nézzük sorrendbe talán...Van két part az út mentén...egy amibe csak ketten és egy másik amibe 3-an is vannak akiket meg neveztek... Vegyük talán az 1.partot.
1.part:
a,Társadalom. Talán nézzük meg mit is rejt ez a szó: A társadalom a közös lakóterületen élő emberek összessége, akiket a közös viszonyrendszerük és intézményeik – gyakran a közös érdeklődésük, ismertetőjegyeik, kultúrájuk – megkülönböztet más csoportok tagjaitól.
Nos ez érdekes... emberi nyelven a társadalom megfogalmazza hogy mit és hogyan kell tenned. Nos igen, vannak szabályok, amik lehetővé teszik az életed biztonságát, és nem is ezekről beszélek én most...hanem arról hogy ha van egy álmod, mint nekem hogy KI JUTOK JAPÁNBA akkor a társadalom belefog szólni, hogy nem teheted! hiszen Te Magyar Vagy!!!!
Én kéremszépen, nem tartom magam Magyarnak..de! bár szégyenkezve, bevallom Magyarországról származom. Ugyan is nem igazán tudott még nekem ez az orszég oylat adni ami igazán büszkévé tudna engem tenni. SEMMIT...és ha most az az érv hpgy még fiatal vagyok, ahhoz hogy ilyet állítsak, akkor azt mondom, kedves kritizáló....A körülöttem lévő, érett, felnőtt embereken se látok máést mint hogy rabjai lennének, kicsiny megrepedezett és értékekben szinte nulla országunknak...szinte epekedve vágynak más országba...de Magyarország láncai ide kötik...
Vissza térve...Ahoz hogy elindulj, és leszard azt a nagy Társadalmat, ami szinte semmit nem ért el...magadnak kell egy külön társadalommá válni...saját elvekkel...saját rendszerrel.
b,Pesszimisták: oyan emberek, akik még a legjobb dologban is a rosszt keresik, és azt is találják meg. Ilyen ember mindig lesz...és soha nem fogynak el...A lényeg hogy Te magad Optimista maradj, aza z lásd a jót, és töröld a rosszat.
2.part:
a,Rokonok: Családodba tartozó egyének, akik a legtöbszőr mondják hogy melletted vannak, de mikor igazán kellene...hát igen van hogy ellened fordulnak. Lehet hogy csak óvásból, lehet hogy csak azért mert nem akarnak elveszíteni...De így is úgy is vissza fognak húzni az elején...De neked tovább kell menned, és ha látják hogy igazán akarod, támogatni fognak...Az egyik legnehezebb dolog meggyőzni a családot, de egyben a legkönynebb is...csak őszintén akarnosd kell célod!.
b,Barátok:Családba ugyan nem tartozó emberek, akik mégis csak közel állnak hozzád.
Az igaz barát az ki akár mit csinálsz és akár hol ő melletted lesz, akár veled csinálja, akár csak áll mögötted és büszkén mondja: Ő az én haverom emberek!!! A barátokat is elég nehéz meggyőzni egy célról...de könynebb mint a családot...Bár itt nagyobb a veszélye annak hogy elveszíted azt akiről azt hitted hogy szeret. Hisz akár mit is csinálsz két féle csoport fog melletted álni mindig, a család éls az igaz barát.
c, A velgnehezebb dolog:Félelem!
Elképzelem hogy ott vagyok Japán előtt, mintha egy szoba lenne, átvergőttem mindenen, vvolt csalódás, és pozitív előre törés...de meghőköltem, hoszen változást hoz az életembe ha belépek azon az ajtón...És elgondolkozok....
Nézzük egy másik szemszögből.
Vagy Te és az álmod...Haladsz vele az úton, nem teszed arréb, nem mondasz le róla, hoszen mindennél jobban ezt akarod....Az első akinek elmondod aza szüleid köre...a család. Mint leírtam ők óvni fognak, de ha sarkadra állsz és büszkén kiáltasz " ÉN EZT AKAROM! MEGCSINÁLOM!!"
Akkor ők melléd fognak állni. A társadalommal nem tudsz mit kezdeni...csak azt hogy ha a felesleges dolgokat, mint vallási nézet, hovatartozás és stb ott hagyod a fenébe, és saját társadalommá válsz, saját szabályokkal. A barátokkal bizony nem lesz könnyű, lesznek akik ott hagynak és azt mondják "Hüléye vagy! Ezeket úgyse gondolod komoylan, ahoz te beszarivagy!" És lesznek akik ezt mondják majd:" Én itt vagyok, haver! Számíthatsz rám, megtudod csinálni, hiszek benned!"
Jönnek majd az emberek, akiket megismersz majd és megkérdik hogy mi a te álmod, elmondod és kinevetnek: " ha ha ha nahát ekkora hüyleséget! Ezt úgye lehet megcsinálni, te ezt nem tudod, senki se csinál iylen őrültséget manapság" De te felállsz és elmondod a célod!! határozottan leoltod, hogy ez a te életed, és te képes vagy rá tudod....és akkor jön aza bizonyos ajtó amit át kell lépned hogy megkapd a célod...A félelem...
Megállsz és bele gondolsz, jöttem és jöttem de még is minek? Tényleg kell ez nekem? Tényleg ezt akarom? Képes vagyok rá? Megérdemlem egyáltalán én ezt?---és ekkor barátom egyet tudok neked mondani...nézd vissza...Hangosan mondtad célod, felvállalva ezt mésok előtt. Szembe szálltál az emberiséggel hogy elérd amit akarsz. "Barátokról" voltál képes lemondani azért hogy megkapd amire vágytál. A csládoddal képes voltál komoylan beszélni és kiállni eléjük...felvállaltada célod mindig...És most egy kis szaros ajtót nem vagy képes át lépni? Ember!!! Te bármie képes vagy...nézd csak meg, honnan jöttél, zéd csak meg, ki voltál mikor elindultál, hitted volna hogy szembe mersz szállni bárkivel ki az utadra áll és hátráltat? Most miért állnál a saját utadra saját magad elé...EMber lépj be! A cél ott van előtted és te...amiken keresztűl mentél...megérdemled!!!
A Kis emberke aki az úton akar haladni, ami jelképezi az életet...és a jövőt, az Te magad vagy. A kezében tartja az álmait...ami a Te saját álmod...Mint nekem Japán.
Nézzük sorrendbe talán...Van két part az út mentén...egy amibe csak ketten és egy másik amibe 3-an is vannak akiket meg neveztek... Vegyük talán az 1.partot.
1.part:
a,Társadalom. Talán nézzük meg mit is rejt ez a szó: A társadalom a közös lakóterületen élő emberek összessége, akiket a közös viszonyrendszerük és intézményeik – gyakran a közös érdeklődésük, ismertetőjegyeik, kultúrájuk – megkülönböztet más csoportok tagjaitól.
Nos ez érdekes... emberi nyelven a társadalom megfogalmazza hogy mit és hogyan kell tenned. Nos igen, vannak szabályok, amik lehetővé teszik az életed biztonságát, és nem is ezekről beszélek én most...hanem arról hogy ha van egy álmod, mint nekem hogy KI JUTOK JAPÁNBA akkor a társadalom belefog szólni, hogy nem teheted! hiszen Te Magyar Vagy!!!!
Én kéremszépen, nem tartom magam Magyarnak..de! bár szégyenkezve, bevallom Magyarországról származom. Ugyan is nem igazán tudott még nekem ez az orszég oylat adni ami igazán büszkévé tudna engem tenni. SEMMIT...és ha most az az érv hpgy még fiatal vagyok, ahhoz hogy ilyet állítsak, akkor azt mondom, kedves kritizáló....A körülöttem lévő, érett, felnőtt embereken se látok máést mint hogy rabjai lennének, kicsiny megrepedezett és értékekben szinte nulla országunknak...szinte epekedve vágynak más országba...de Magyarország láncai ide kötik...
Vissza térve...Ahoz hogy elindulj, és leszard azt a nagy Társadalmat, ami szinte semmit nem ért el...magadnak kell egy külön társadalommá válni...saját elvekkel...saját rendszerrel.
b,Pesszimisták: oyan emberek, akik még a legjobb dologban is a rosszt keresik, és azt is találják meg. Ilyen ember mindig lesz...és soha nem fogynak el...A lényeg hogy Te magad Optimista maradj, aza z lásd a jót, és töröld a rosszat.
2.part:
a,Rokonok: Családodba tartozó egyének, akik a legtöbszőr mondják hogy melletted vannak, de mikor igazán kellene...hát igen van hogy ellened fordulnak. Lehet hogy csak óvásból, lehet hogy csak azért mert nem akarnak elveszíteni...De így is úgy is vissza fognak húzni az elején...De neked tovább kell menned, és ha látják hogy igazán akarod, támogatni fognak...Az egyik legnehezebb dolog meggyőzni a családot, de egyben a legkönynebb is...csak őszintén akarnosd kell célod!.
b,Barátok:Családba ugyan nem tartozó emberek, akik mégis csak közel állnak hozzád.
Az igaz barát az ki akár mit csinálsz és akár hol ő melletted lesz, akár veled csinálja, akár csak áll mögötted és büszkén mondja: Ő az én haverom emberek!!! A barátokat is elég nehéz meggyőzni egy célról...de könynebb mint a családot...Bár itt nagyobb a veszélye annak hogy elveszíted azt akiről azt hitted hogy szeret. Hisz akár mit is csinálsz két féle csoport fog melletted álni mindig, a család éls az igaz barát.
c, A velgnehezebb dolog:Félelem!
Elképzelem hogy ott vagyok Japán előtt, mintha egy szoba lenne, átvergőttem mindenen, vvolt csalódás, és pozitív előre törés...de meghőköltem, hoszen változást hoz az életembe ha belépek azon az ajtón...És elgondolkozok....
Nézzük egy másik szemszögből.
Vagy Te és az álmod...Haladsz vele az úton, nem teszed arréb, nem mondasz le róla, hoszen mindennél jobban ezt akarod....Az első akinek elmondod aza szüleid köre...a család. Mint leírtam ők óvni fognak, de ha sarkadra állsz és büszkén kiáltasz " ÉN EZT AKAROM! MEGCSINÁLOM!!"
Akkor ők melléd fognak állni. A társadalommal nem tudsz mit kezdeni...csak azt hogy ha a felesleges dolgokat, mint vallási nézet, hovatartozás és stb ott hagyod a fenébe, és saját társadalommá válsz, saját szabályokkal. A barátokkal bizony nem lesz könnyű, lesznek akik ott hagynak és azt mondják "Hüléye vagy! Ezeket úgyse gondolod komoylan, ahoz te beszarivagy!" És lesznek akik ezt mondják majd:" Én itt vagyok, haver! Számíthatsz rám, megtudod csinálni, hiszek benned!"
Jönnek majd az emberek, akiket megismersz majd és megkérdik hogy mi a te álmod, elmondod és kinevetnek: " ha ha ha nahát ekkora hüyleséget! Ezt úgye lehet megcsinálni, te ezt nem tudod, senki se csinál iylen őrültséget manapság" De te felállsz és elmondod a célod!! határozottan leoltod, hogy ez a te életed, és te képes vagy rá tudod....és akkor jön aza bizonyos ajtó amit át kell lépned hogy megkapd a célod...A félelem...
Megállsz és bele gondolsz, jöttem és jöttem de még is minek? Tényleg kell ez nekem? Tényleg ezt akarom? Képes vagyok rá? Megérdemlem egyáltalán én ezt?---és ekkor barátom egyet tudok neked mondani...nézd vissza...Hangosan mondtad célod, felvállalva ezt mésok előtt. Szembe szálltál az emberiséggel hogy elérd amit akarsz. "Barátokról" voltál képes lemondani azért hogy megkapd amire vágytál. A csládoddal képes voltál komoylan beszélni és kiállni eléjük...felvállaltada célod mindig...És most egy kis szaros ajtót nem vagy képes át lépni? Ember!!! Te bármie képes vagy...nézd csak meg, honnan jöttél, zéd csak meg, ki voltál mikor elindultál, hitted volna hogy szembe mersz szállni bárkivel ki az utadra áll és hátráltat? Most miért állnál a saját utadra saját magad elé...EMber lépj be! A cél ott van előtted és te...amiken keresztűl mentél...megérdemled!!!
2013. július 21., vasárnap
Lassan egy hét...de azért itt vagyok! (új frissek)
Nos igen, már majdnem egy hete itt vagyok a barátomnál, az előtt meg ő volt nálam 1 hetet...Szóval előnyt élvezett kettőnk kapcsolata...de a lényeg az hogy a blogot se hanyagolom :D Nos pár új infó
Gazette egy új hármassal: DVD, kislemez, album
DVD-1
[Diplosomia~XI]
DERANGEMENT
GABRIEL ON THE GALLOWS
VENOMOUS SPIDER’S WEB
VORTEX
CLEVER MONKEY
THE SUICIDE CIRCUS
DRIPPING INSANITY
09. Yoin
Kagefumi
Kago no sanagi
Depth
Ibitsu
Hedoro
VERMIN
SLUDGY CULT
HEADACHE MAN
ATTITUDE
REQUIRED MALFUNCTION
Melt
DVD-2
01. Ride with the ROCKERS
02. Akai One-Piece
03. Psychedelic Heroine
04. Filth in the beauty
05. COCKROACH
06. LINDA~candydive pinky heaven~
07. Kantou dogeza kumiai
08. ☆BEST FRIENDS☆
+ dokumentumfilm [csak a limitált változaton]
A DVD neve the GazettE LIVE TOUR 12-13 [DIVISION] FINAL MELT AT 03.10 SAITAMA SUPER ARENA ezt már kiadták 26-án
Szóval a fentiek persze a mostani előadásokkal fognak megjelenni.
A kislemez Augusztusban jelenik meg FADELESS néven
Az album meg BEAUTIFUL DEFORMITY néven jön ki októberben.
Gazette egy új hármassal: DVD, kislemez, album
DVD-1
[Diplosomia~XI]
DERANGEMENT
GABRIEL ON THE GALLOWS
VENOMOUS SPIDER’S WEB
VORTEX
CLEVER MONKEY
THE SUICIDE CIRCUS
DRIPPING INSANITY
09. Yoin
Kagefumi
Kago no sanagi
Depth
Ibitsu
Hedoro
VERMIN
SLUDGY CULT
HEADACHE MAN
REQUIRED MALFUNCTION
Melt
DVD-2
01. Ride with the ROCKERS
02. Akai One-Piece
03. Psychedelic Heroine
04. Filth in the beauty
05. COCKROACH
06. LINDA~candydive pinky heaven~
07. Kantou dogeza kumiai
08. ☆BEST FRIENDS☆
+ dokumentumfilm [csak a limitált változaton]
A DVD neve the GazettE LIVE TOUR 12-13 [DIVISION] FINAL MELT AT 03.10 SAITAMA SUPER ARENA ezt már kiadták 26-án
Szóval a fentiek persze a mostani előadásokkal fognak megjelenni.
A kislemez Augusztusban jelenik meg FADELESS néven
Az album meg BEAUTIFUL DEFORMITY néven jön ki októberben.
Hírek újból! ^^"
Frisseket és nem frisseket hozok minden honnan....nos lássuk
MEJIBRAY
Imádni való kis zene...*-* imádás van a dob felé
nos akkro a hír: 3-as kis lemez kiadvány várható úgy Ősszel...
lynch
Valamilyen új EP-vel jönnek 14.-én augusztusban...hogy az mi aztat e nem tom. xD Gomenne
Plastic Tree
Új kis lemez szeptember 4.-én Doukou néven ^^
D
Kis lemez augusztus 28.-án
Jupiter
Kis lemez és Album Augusztus 28-án A neve az albumnak Classical Element lesz és várhatóan ezekkel a számokkal...
Introduction
Blessing of the Future(remix)
Decadence
RHYTHMOS
Scarlet
Nostalgie
Heaven’s Atlas
ALLEGORY CAVE
Decadence
RHYTHMOS
Scarlet
Nostalgie
Heaven’s Atlas
ALLEGORY CAVE
Symmetry Breaking
Forever with you
Atmosphere
CLASSICAL ELEMENT
Conclusion
Forever with you
Atmosphere
CLASSICAL ELEMENT
Conclusion
An Cafe
Augusztus 14-én jelenik meg az album Amely igencsak hosszú névvel rendelkezik xDxD
Azért nevetek mert elképzelem hogy majd az albumbemutató koncerteken ezt üvöltik majd a rajongók és elfáradnak benne xDxD nah a cím: RO-MAN~Let’s make precious love~
Aúgy az itt látható számot dolgozzák, fel. át meg, ki , be le, háttal, jobbról barról...
Acid Black Cherry
Új kislemez és DVD...és itt egy kis videó a kislemezhez...Augusztus 7-én jelentik meg a DVD viszont állítólag már megjelent 17-én.
Eat You Alive
Újabb japán együttes oszlik fel...igen sajnos :/ Nos kár mert igen csak megszerettem az énekes cuki pofiját >< A honlapjukon osztották meg együtt és külön-külön is a hírt, a pontos ok még nem szivárgott ki. A feloszlásra az év végén kerül sor, addig is koncerteket rendesen adnak...az utolsó koncertre December 30án kerül sor a Nagoya ElectricLadyLand klubban...De persze addig még bármi jó történhet...még aéán együtt is maradnak...még is csak 5-6 év együtlétet, zenei pályát és munklát hanyának maguk mögött...nem beszélve a rajongókról :/
Úgy terveztem vissza jövök...
Igen...hát volt egy kis leállás kiakadás....Gomenne!!! De most itt vagyok és csinálom is azt ami a feladatom ^^
Hoztam egy vidit egy Nagyiról aki igazán ügyesen pörgeti a dobverőt és üti a dobokat ^^"
Ez mutatja hogy a kor nem lényeg...legyél kicsi, vagy idős, az számit mit adsza világnak magadból ^^"
Hoztam egy vidit egy Nagyiról aki igazán ügyesen pörgeti a dobverőt és üti a dobokat ^^"
2013. július 12., péntek
Vior gloire utolsó koncert
Elérkezett a 10.-e és ezzel a Vior gloireutolsó koncertje is...biztosan sok szemet könnyesé, és sok szivet össze törté tett...De meg kell adnunk nekik a toszteletet...és elfogadni döntésük.
http://www.youtube.com/watch?v=zRZAmvKbOfc
http://www.youtube.com/watch?v=zRZAmvKbOfc
xTRIPx album
Any verse
Three minutes little story
Crossover
Classic
Get Up Again
Be alive
Dream Catcher
Ehj hogy nem tőti fel (><)
na mind1 egézen megszerettem ezt az együttest ^^
2013. július 11., csütörtök
Reggeli kezdés
Ma párommal aludtam, délig fetrengtünk majd erőt vettem magamon és ránéztama gépre...
Semmi érdekeset , nem találtam, csak pár anyagot a bloghoz...azoknak egy részét már meg is csináltam...Kimentem fáradtan a konyhába,,és az ablak elé álltam, csepergett az eső és egyből eszembe jutott egy klipprészlet a Gazette által írt Burial Alpplicantból...
és egész nap ez a szám jár a fejemben...és az hogy milyen állti a klipp története....szóval a szihomókus előtt tök jól jött xD Ma amúgy is ilyen tintapacás tesztet csináltuk, mindegyikben láttam valami Japános, animéset xD Vicces volt...mikor elkezdtem beszélni a stánról és Rin kapcsolatáról..illetve Riukról meg a halálistenekről xD
Nah szóval most ez a kis zene...adja az ötletet a dizájn váltáshoz... ^^---szóval kb csak erre ment ki ez a bejegyzés xD
Semmi érdekeset , nem találtam, csak pár anyagot a bloghoz...azoknak egy részét már meg is csináltam...Kimentem fáradtan a konyhába,,és az ablak elé álltam, csepergett az eső és egyből eszembe jutott egy klipprészlet a Gazette által írt Burial Alpplicantból...
és egész nap ez a szám jár a fejemben...és az hogy milyen állti a klipp története....szóval a szihomókus előtt tök jól jött xD Ma amúgy is ilyen tintapacás tesztet csináltuk, mindegyikben láttam valami Japános, animéset xD Vicces volt...mikor elkezdtem beszélni a stánról és Rin kapcsolatáról..illetve Riukról meg a halálistenekről xD
Nah szóval most ez a kis zene...adja az ötletet a dizájn váltáshoz... ^^---szóval kb csak erre ment ki ez a bejegyzés xD
100%-os kiakadás!
Nos...mint írtam is már pár sort Miyavi új viselkedéséről...ott is elmondtam és itt is elmondom, Miyavit nagyon szeretem, és tudom semmi beleszólásom nincs a viselkedésébe...DE mint egy blog írója amit már több mint 6000-en néztek meg...(tudom nem sok de nekem jól esik) még is csak jogomnak érzem hogy megírjam Miyaviról a véleményem. És amennyiben nem így gondolod, megkérlek ne fikázz, csak írd le hogy te hogy látod...Arigatou.
1.Melody nem rég írta ezt egy oldalon:
Nos fordítok:
1.
Luv mondta:Anyu, te nem vagy tökéletes. Én mondtam:Tudom...
Aztán így folytatta: Senki se tökéletes....Csak apu.
2.
Jewels mondta: Anyu, Neked többet kell enned, hogy akkora legyél mint apa...
(vagy mi)
Én próbálkozok.....
Ahogy észre veszem, és tényleg csak így a felszínről...A lányok jobban szeretik az apjukat, és szeretnék hogy oylan legyen mint az apjuk. Bár nekem fogalmam sincs arról hogy Melodí és Miyavi közt miylen a kapcsolat, vagy hogy a lányok mennyit tudnak az apjuk minden napjáról...de ha én az ő lánya lennék és tudnám miket csinál, talán pusztán a hírnévért...akkor nem túlzottam tisztelném őt!
Hiszen:
Megjelent egy új klippje amiben egy nőt elégít ki...
És persze nagyon szexy benne Miyavi és sok rajongó akar a csaj helyében lenni...de ez szerintem tiszteletlenség a feleségével, gyerekeivel szemben.
Második:
A csókok...nos az hogy megcsokol egy nőt, és az nem Melody az is felháborító...de az hogy pasikat csókolgat....Persze tudom Kakkoi, Yaoi, Fanservice...de akkor is HÁZAS!!!!+!+!+"+"+%2323!!!
Rukitól se várnánk el hogy smacizzon Uruhával, ha lenne felesége sé gyereke...
És most bocsájtsatok meg hogy nem teszek képeket...de nem túlzott akarom iylenkkel szennyezni az Oldalt most...Ha valaki nem hiszi el nekem mégsem akkor itt nézzétek meg:
http://miyavifamily.tumblr.com
Nos pár dolog még: Többen írták hogy a csaj a klippben Melody...mások meg hogy ez undorító amit csinál, annak ellenére hogy jó zenész...nos a viták kétségesek...a lényeg az hogy ezt talán még a nagy és tehetséges Miyavinak sem kéne tennie.
Persze ez csak saját vélemény.
1.Melody nem rég írta ezt egy oldalon:
Nos fordítok:
1.
Luv mondta:Anyu, te nem vagy tökéletes. Én mondtam:Tudom...
Aztán így folytatta: Senki se tökéletes....Csak apu.
2.
Jewels mondta: Anyu, Neked többet kell enned, hogy akkora legyél mint apa...
(vagy mi)
Én próbálkozok.....
Ahogy észre veszem, és tényleg csak így a felszínről...A lányok jobban szeretik az apjukat, és szeretnék hogy oylan legyen mint az apjuk. Bár nekem fogalmam sincs arról hogy Melodí és Miyavi közt miylen a kapcsolat, vagy hogy a lányok mennyit tudnak az apjuk minden napjáról...de ha én az ő lánya lennék és tudnám miket csinál, talán pusztán a hírnévért...akkor nem túlzottam tisztelném őt!
Hiszen:
Megjelent egy új klippje amiben egy nőt elégít ki...
Második:
A csókok...nos az hogy megcsokol egy nőt, és az nem Melody az is felháborító...de az hogy pasikat csókolgat....Persze tudom Kakkoi, Yaoi, Fanservice...de akkor is HÁZAS!!!!+!+!+"+"+%2323!!!
Rukitól se várnánk el hogy smacizzon Uruhával, ha lenne felesége sé gyereke...
És most bocsájtsatok meg hogy nem teszek képeket...de nem túlzott akarom iylenkkel szennyezni az Oldalt most...Ha valaki nem hiszi el nekem mégsem akkor itt nézzétek meg:
http://miyavifamily.tumblr.com
Nos pár dolog még: Többen írták hogy a csaj a klippben Melody...mások meg hogy ez undorító amit csinál, annak ellenére hogy jó zenész...nos a viták kétségesek...a lényeg az hogy ezt talán még a nagy és tehetséges Miyavinak sem kéne tennie.
Persze ez csak saját vélemény.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
























