Translate

2013. október 9., szerda

Szavazás lehetősége

Topp 10 zene a szavazást ma indítom és lehet rá szavazni 27.-ig.

A 10 zene amire szavazhattok:

J- Here We Go 

The GazettE - Before i Decay 

The madLM.c-No fun, No future

 

Alice Nine - Hana 

 

SuG - Fat Inside Horror 

Dj Krush- Black Rain

T.M.Revolution - Naked arms

Teen Top - Rocking

B.A.P. - Badman

Exo - Wolf

SZAVAZZATOK A KEDVENCETEKRE!!!! AZ OLDALON ÉS A FÉSZES OLDALON IS AKÁR:::HA ADDIGRA NEM FUCCSOL BE XD (__ __) xD

Facebook feldobása

Nos gondolkodtam és megnézhetnénk hogy miket tudok kezdeni a Fésszel....

Képek linkelése
Zenék küldése
Szövegírás...
Kérdezés...
Szavazások...


Igen talán ezekkel tudok kezdeni valamit...

Képek--
-lehetne napi cucc amit elkezdtem itt is az oldalon csak elmaradt mert bonyesznak bizonyosodott az oldalon kivitelezni.
-Pillanat képek...pillanatok a napjaimról amit mindenképp meg akarok osztani...és ahhoz egy rövid szövegecske.
Zenék--
-Most hallgatom hallgassátok ti is akció xDXD nah igen...ilyen is lehetne.
-Vicces videók megosztása...végül is igen, ott is simán megoszthatom, nem kell ahhoz külön írnom az oldalra...nem?O_O
Kérdezés--
-Indíthatnék el kérdezéseket is akár.
-vagy szavazásokat...

Minden esetre egy nagy önbizalom kell hozzá >< :/
az meg nincs igazán...na mind1...ez a net és ott olyan lehetek amilyen akarok lenni szóval én most a Magabiztos, szeretni való kis Maya vagyok aki sikeres ><

Japán zene ajánló (nem csak Rock) II.rész

Mint ígértem folytatom a zene ajánlót Japán külön műfajaiból. itt az előző ha lemaradtál volna róla, vagy csak frissíteni akarod memóriád.: http://animecsajalkot.blogspot.hu/2013/08/augusztusi-japan-zene-ajanlo-nem-csak.html

Kezdésnek HipHpo műfaját nézzük:

Egy alapértelmezett:

Tupac-Changes 

Aki tudja ki Ő, az tudja azt is hogy miért őt választottam...aki meg nem az meg nézzen utánna, nem kívánom most leírni... 


És akkor most az ahogy ezt a műfajt is megkavarta a Japán zenei fergeteg:

RHYMESTER feat. F.O.H - ウワサの真相

 

DJ Krush feat. Aco and Twigy - Tragicomic 

 

MACCHO , NORIKIYO , 般若& DABO / Beats&Rhyme 

 

K DUB SHINE - 自主規制 

 

 

King Giddra - 9-11 

Múltamból kifolyólag hallgattam Rappet, Japánt is...s akkor az egyik kedvencem közé tartozott ez a szám. 

Most jöjjön egy másik, egy sötétebb műfaja, a Goth zenei stílus:
Általános:

 

Star Industry - Lady Daylight

Elvont, vonaglós zene. Leginkább drogos..vagy bepiálós számnak tűnik. őrületbe kerget...engem!...

És most a Japánok feldobott világában:

 DJ Sisen-Brutal

Dj Sisen, névből leszűrten DJ, külsőről meg állapítva egy őrült lány...s akai ismeri az tudja hogy Sisen egy aranyos, vicces FIÚ!  A stílusa Cybergoth. 


Gothika - ringetsu

Ijesztő egy műfaj O_O nagyon elvontatott és rémisztő zenéjű.  

 

ZIZ×KEN.MORIOKA 



Tradicionális zene...az az népzene. Minden népnek van egy külön, különleges zenei hangzása. Természetesen Japánnak is és én speciel nagyon szeretem is ^^

Erre mutatok egy hagyományos Japán zenét:

Traditional Japanese Music 

Olyan szép *-*

 

Keisho Ohno|YOAKE 

 

Keisho Ohno with SHOGUN|SAMURAI 

 

Yoshida Brothers - Ibuki 


 Elérkeztünk az utolsó műfajhoz a Jazzhez.

Alap:

Wynton Marsalis - Standard Time Vol. 5: The Midnight Blues 

Úgy nevezném, hogy a megnyugtató, csendes, boldogító zene, amiben sok az érzelem és a lélek. Imádom *-*
 

 

Makoto Kuriya

 

EGO-WRAPPIN'「女根の月」 

És most hogy végeztünk jöjjön egy kis lélek nyugtató a J-Rockereknek :D 


 

A mai napom elemzése

Amúgy hihetetlen hogy hogy lehet egy ilyen egyszerű videóval is milliókat megnevettetni xD


Tiszta nagy xD

De igazából, címre vissza térve...Tényleg ilyen a napom, Reggel hányingerem volt és szédültem. A dokinál nem tudtam annyi időt maradni hogy ne keljen suliba mennem. Szóval felvettem a rab láncot és bevonultam matekra. A suli végéig rosszúl voltam, így a barátom azt mondta hogy hagyjuk most a táncot és menjünk inkább haza. Úgy hogy haza jöttünk és hát...köhöm...*ezt nem részletezném*. Apu csinált nekem csilitlen csilis babot. Nagyon finom volt...szinte egész nap csak azt az egy tényér babot ettem. Nem vagyok mostanában túl nagy étvágyú, mondom, mindentől hányingerem van. :/

A blogot tekintve meg azon törtem a fejem hogy mit is csinálhatnék ma ide. És úgy gondoltam hogy egy zen ajánló ma belefér és még szavazást is indítok szerintem.
Illetve azon gondolkodtam hpgy hogy lehetnek fészen is valami érdekeset csinálni...szóval most nagy gondolat menetben vagyok....
Gondol...Gondol...

2013. október 7., hétfő

Zenei hónap

Mivel írtam hogy ez a hónapa zene körül fog forogni így szerintem neki is állok ennek még a héten. Pár ötlet, ami remélem megfog valósulni még ebbena hónapban:

Zene ajánlók:

-Családi zene ajánló
Mindenkitől a családból (Anyu, Apu, Timi) Kérek 5 zenét amit ajánl és ez így 15 zene lesz ^^
-Kedvenc zenék külön műfajokból
Minden evő vagyok ugye a zenei iparban, szóval mindegyikből akadhat kedven..amiből meg nem az meg ne vegye magára ^^"
-Japán műfajzenék II.
Ugye elkezdtem már ezt régebben hogy minden zene műfajból japán téren mutatok kb 4-5 zenét. De ennek a felénél abba maradt szóval most indítom a kövi részt.
-Kedvenc táncok
Ugye bár---imádok táncolni, és bizony kialakult pár kedvencem is szóval egy nagy PoP áradatnak lehettek részesei ha figyeltek!
-Anime zenék
Animének van Openingje és Endingje is szóval mindegyikből lehet össze válogatni párat.
-Napirend zene
Ez alatt azt értem hogy remekül illhet' egy zene egy bizonyos napszakhoz, akár dallamban, videóban, szövegben.

És pár plussz!

-Topp 10
10 mostanában megjelent, úgy mond friss számot linkelek be amiről indítok szavazást és ezzel létre hozok, az az ti hoztok létre egy un.rajongói sorozatot. Szóval remélem szavaztok, ilyen amúgy volt már. Elég nagy sikere volt. Részletek később. 
-Családi vélemények
Ez egy új találmányom...A Családom elfogad és támogat is...ám! Kíváncsi vagyok hogy milyen véleményeik vannak a számokról amiket hallgatok..Szóval megmutatom nekik és össze írom mit mondtak. Van szavazás is amit persze ők csinálnak: Klipp és Zene tárgyakban....remélem együtt működnek majd!.

Várjáétok a zene áramlást légyszi, Türelemmel. Igyekszem Igyekezni xD

2013. október 1., kedd

Új fejléc októberre

Az új fejlécet csak októberre raktam be, mert ma van a zenen világnapja, és szeretném most ebben a  hónapban erre fordítani a figyelmet ^^
A szöveg az egy SuG számból van a Fat inside horror címűből.
Szerintem túl tesz a SuG stílusán, bírnám ha mindig ilyen lenne ^^

Október

Az október csodás hónap lesz. Az őszből a kedvenc hónapom! És most felettébb jó lesz.

Ugyan is ebben a hónapban leszünk a párommal, életem szerelmével, Márkkal 1 évesek!!!
Peddy and the Rats koncert lesz
Megjelenik a Wolking death következő évada
3 napot leszek Márkkal Debrecenben.
Csomó Jrock szám jön ki....
Az oldal 1 éves lesz
és még csomó jó dolgot sorolhatnák ^^

Amúgy úgy döntöttem hogy a fejlécet csak erre az évre megváltoztatotm, aztán vissza térek erre ugyan is nekem ez nagyon tetszik.


Köszönöm a Szeptemberi hónapot. 8800 fős nézettségem lett és ezért nagyon hálás is vagyok. Köszönöm szépen! 

The gazette Világturné össze foglalás

Úgy érzem mivel a GazettE 1 hónapos világ turnén volt, és nem adtam ki bő infókat erről..szóval na egybe foglalva: Kéne egy kis összegzés ide az oldala. Remélve hogy megnöveli a GazettE-s hír  az oldal nézetségét, ugyan is még 200 látogató és 9ezren leszünk ^^

Nah akkor állomásonként:

Mexikó
 Szeptember 6

Chile
   Szeptember 8
-Aoi a rajongókat kérdezgette hogy hogy hordja a haját.
-Rengeteget fotózott Aoi.
Argentina
  Szeptember 11
-Megérkezésük óta folyton harangjátékot hallgattak, egy közeli templomból.
-Már reggel neki álltak nézegelődni Argentína utcáin.
-Aoi csomó képet csinált, nagyon tetszett neki a hely.
-Aoi ráébredt hogy szeret túrnézni és szeret külföldön is lenni. (eddig utálta)
-Talált egy kőszobrot Aoi és fellelte benne a hasonlóságot közte és az alkotott tárgy között.
-Aoi nem kapott kávét, ettől nagyon elkeseredett, de kért egyet és akkor már kapott(persze mert ő Aoi akkor rögtön tudják hogy kell neki kávé (_ _) jajj ez az ember!! )
-Uruha szerepelt egy Argentínai rádió műsorban.
-Rukinak nagyon tetszett a koncert,a  kedvencei közé sorolja.
-Aoi-t nagyon zavarta az idő járás, vagy arról panaszkodott hogy meleg van, vagy arról hogy hideg! Döntse már el mit akar!!
-nem tetszett Aoinak a kávé. Dühös volt.
-Messit kereste mindenhol és megállás nékkül focis híreket, és eredményeket osztogatott meg.
-A fellépésen oin foci mez volt.
-A repülő úton Aoinak eltűnt a repülős papucsa, és a rossz angolja miatt nem tudta megértetni az emberekkel hogy papucsot akar. Emellett elkeverték az ülését is, és máshova kellett ülni, nem oda ahova lefoglalták.
Brazilia
  Szeptember 14
 -Nem volt wifije Aoinak így kiakadt, lement az előtérbe és ott volt. Természetesen egyből posztolta a bajait.
-Mindenhol focistákat látott Aoi.
-Azt énekelték az emberek ott hogy ooooolé olé olé oooooolé ♪♫♪♫
-Itt végre finom kávét ivott Aoi és meg volt elégedve.
-Ruki sok képet csinált.
-Nem akartak haza menni Amerikából a srácok.
-Aoi elvesztette az öngyújtóját. 

Ezután egy kis hazatérés jött Japánba és onnan mentek Európába.

Franciaország 
  Szeptember 20-22
 -Nagyon kivoltak éhezve a srácok az igazi Japán kajára már Párizsnál is.
-Aoi megfázott.
-nagyon tetszett nekik Párizs, ismét sok kép készült.
-Franciaországba már magyarok is voltak...itt egy élmény beszámoló olvassátok el!
-Aoi nagyon elakart menni  Kishidan Banpakura.
-Egy mozgás korlátozott lány is volt ott a Francia koncerten. Külön helyet csináltak neki elől Aoi előtt. Mert ő a kedvence a lánynak. A lányra Aoi többször is rámosolygott és még beszélt is hozzá néha, emellett még pengetőt is adott neki.


Buszon utaztak Európában...de gondolom Amerikában is. Nagyon elfáradtak.

 Németország
  Szeptember 25-27
-Magyar beszámoló a koncertről. http://lavender-zephyr.livejournal.com/15639.html
-Nagyon fáztak a tagok, és forró levesre vágytak.
-Elmentek vásárolgatni.
-Aoi vett egy bőrkabátot is.
-Aoi nagyon csalódott volt mert nem érezte jelentőségét a túrnékon, nem érezte az Európai hangulatot csak hogy egy túrnén van. Azt írta: Egy szárnyától megfosztott angyal vagyok!.
-Kevés időt töltöttek el város nézéssel és ezt hiányolták is.


Finnország
  Szeptember 29
-Aoi hidegnek találta az országot.
-Látta a Télapót Aoi. xD Egy tweetben azt írta hogy kijött egy öregember fehér szakállal egy épületből, és ő tudja hogy egy részmunkát vállaló télapó volt.
-Ruki is nagyon fázott.
-Aoinak nem tetszett nagyon Finnország.
-Nem ízlett neki a Salmiakki.
-Kiakadt a 24%-kos adón xD


-Megtudták hogy őket a tengeren túlon Japán Metál együttesnek hívják, ezen nagyon kiakadt, mert ők Visual Kei banda.
-Jönnek máskor is Európába csak több országba...remélem már ide is!! ^^
Minden esetre köszönjük a GazettE-nak és sok sikert kívánunk a Japán túrnéhoz és a majd megjelenő Albumhoz is.

2013. szeptember 28., szombat

Frissek, mert már rosszúl vagyok a hiányától.

De tényleg, tökre kikészít hogy nem csináltam frisseket most xD Szóval jöjjön az Őszi felhozatal ^^

LIPHLICH

Ennyi deszkát mint ebben a dalban O_O 
Nah szóval a hír: Október 2.-án jön egy albumuk Full Course wa sakasa kara néven. Amúgy az együttes november 13.án egy különleges kiadványt fog megjelentetni ami tartalmaz majd, egy könyvet és egy bónusz CD-t is. A neve 12.5 shokutaku~Full Course wa sakasa kara~ lesz és ezt csak a webshoppon keresztül lehet megrendelni.

 

Kuroyume

A feketeálom nevű együttes Kuro to kage néven jelenteti meg albumát november 6.-án. 

 DIV

A DIV első albumát jelenteti meg október 23.-án. Sok sikert nekik ^o^

 An Cafe 

Szerencs szám ez a november 6. Ugyanis az An cafe is ekkor jelenteti meg új albumát a
Hikagyaku ZiprocK.-ot.

Mucc

Október 30.-án eljöna  világ vége... ^^ ► World’ End -en jeleneik meg a MUCC új kislemeze. ^^"

Sadie

Október 16.-án jön az új album  MADRIGAL de MARIA címmel. 


LUNA SEA 

Ran címmel ellátott Luna Sea által létrehozott kislemez november 13.-án jelenik meg.

J

A Luna Sea vonalból nem lépünkmég ki, ugyan is a basszerosuk új albumot ad ki  FREEDOM No.9 névvel ellátva. Október 23.-án jelenik majd meg. 
Amúgy róla még nem hallottam, de a zenéje, igen kemény..nagyon tetszik!! *u*

 Acid Black Cherry

 Kuroneko~Adult Black Cat~ néven megjeleni majd a ez a kislemez. Mégpedig November 20.-án.

Juri

 

Nyálat csorgató fiúk, és ferde hajlamú lányok...nyugi...nem a Hentai jellegű Yurira gondoltam most 
(_ _)
Hanem a Deluhi énekesére (ex énekesére \nem vok tisztában én a Deluhival csak a zenéjük imádom ^^" :D\. JURIRA. Ugyan is November 27.én ad ki egy albumot, szólóban. Az album neve pedig  Blance lesz.


SuG

 

A Nagy vissza térés a tényleges vissza térés December 29.-én lesz. Bár már Októberben is ellehet kapni őket pár fellépésen...illetve már Aoi(The GazettE) is bejelentette hogy vissza tért a SuG.

Nem akarom ellopni a lefordítottat az oldalról de kb az volt a léynege hogy Aoi örül hogy vissza tért a SuG bár nem kedveli azt a műfajt, de sok sikert kíván nekik. 


Redman


A Girugamesh énekesének másik együttese. Egy albumot fog kiadni november 13.-án Challenge the game címmel. 
(Nyugi ez egy másik szám xD de ezt adta ki a Redmanra xD xD képzeljétek el hogy ebbe játszik xDXD)



Kiryu

November 27.én  Akai mi hajiketa néven új kislemez jön a srácoktól. Várjuk ^^

Awoi

Október 23.án (ez is forgalmas nap lesz) új minialbummal rukkolnak elő, Owari no Melody címmel.

Eat You Alive

Nagyon megszerettem ezt az együttest imádom a zenéjüket..de mint tudjátok,- vagy ha nem akkor most már fogjátok -feloszlik az év végén.  De még végül egy Best Album érkezik Malus és a Nkhsh néven.

Reign

 2 emberkéből és 3 Ex AND tagból megalakult együttes a Reign. November 9.-én lesz az első koncertjük. ^^

cali≠gari 

Régi együttes, régi dalaok új minialbum egy egyszerű  névvel: "2"

 Dir En Grey

Végére hagytam mert Jövő évben lesz és nem is ősszel...de a lényeg hogy lesz. Januárban érkezik a Dir En Grey új kislemeze. Csak a nevet tudjuk, pontos idő pont még nincs...A név pedig: Sustain the UNtruth. 


 


2013. szeptember 27., péntek

Nagy unalom + TV



Be van kapcsolva a TV-m mert nézem a Comedy-t...de ezek a reklámok!!! CSAK AZ ÉN AGYAMAT BASSZA FEL EZ A KIBASZOTT MOLLÓ????
Meghalottam már 4×-re is...
 kissé kiakadtam...
 A 10-nél úgy voltam hogy megölöm aki kitalálta ezt a szar reklámot-
 És ha megint meghallom én... *@&đ[]{><đ[Đ@&@[@&#&÷÷×Í€íĐ&@&@{{
@@@@@&#<><<ääĐ[]íłŁ€€|\ĐĐ[˘°`´˙`´<}<@}[˛°í<{


2013. szeptember 25., szerda

Betegen itthon!

Minden bajom, van beteg vagyok!!!!!!!
Beteg vagyok én is...apu is...anyu is...a húgom is...a barátom is...éééés HACHI is!! EMBEREK FERTŐZÜNK!!!!!!!!!

Végre itthon vagyok..ez benne a jó..mondjuk...FÉKTELEN ZENE? MANGA? ÉS ANIME!!!!
Megvagyok zakkanva...de komoylan, a szobám most ÉN MONDOM kész disznó ól. De egy olyan amibe bárki bepakolhat bármit..MONDOM BÁRMIT. Pl.: itt van mellettem egy a földön egy bögre...mögöttem egy kifestő könyv...ki a faszom tette ezt ide?! Ki volt az a beteg aki itt szinezgetett egy kis könyvben?! Szerte szét a simnkek, a könyvek, a mangák, a 3 napos kaja...ejj de jó az életem..szerintem kitakarítok még ma este xDXD Nah oké...Ezzel csak annyit akatam mondani...hogy


JOBBULÁST HACHI DRÁGA ÉS AZ ÖSSZE BETEG SZERETTEMNEK? VAGY AKIK OLVASNAK ÉS ÉPPEN BETEGEK!!!!

2013. szeptember 22., vasárnap

Manga suli 1-Manga Alapok

Ha mangát akarunk rajzolni minden képpen kell egy alap. Egy úgynevezett keret.
A keret lehet:-zárt -nyitott- szétszórt -vagy amilyennek csak szeretnéd.

Pár kép hogy én melyikeket használom gyakran:
 Ez egy nyitott és szétszórt keret, a lap alapja egy rajz amin vannak kis keretek amikben ki lehet emelni egy-egy részletet akár egy másik cselekvést is.
 Ez egy egyszerű keret, nem igazán kell szerintem magyaráznom...leginkább kevésbé esemény dús jelenetekhez alkalmazom.
 Ez már a zsúfoltabb keret. Ebben rengeteg mozdulatot, eseményt lehet ábrázolni.
 Ez a keret egy drámaibb jelenethez való. Például egy meglepődést lehet így ábrázolni...Középen maga a karakter meglepve oldalt meg az esemény ami történt (pl.:zombi támadás)
 Személyes kedvencem ha arcot ábrázolok és annak a változásait, vagy közelről nézem az esetet.
Ez egy nagyon letisztult forma, kellemes a kis kör az alsó keretben. Ide akár egy megindító szöveget is beletehetünk.
Vagy akár egy kiemelkedő részletet is.















Amúgy sok sok más keret forma létezik. Nem muszáj leragadni 1-nél, de még 5-nél sem. Hiszen túl sokféle van hogy csak párat alkalmazzunk egy mangában. A keret történet függő úgy is. 

2013. szeptember 19., csütörtök

Szellemes ércelődés

Ugye a Gazette nem rég tért haza Japánban, ahol a napokban nagy tornádó volt. Én meg Hachi elképzeltük hogy milyen lehetett mikor meglátták a skacok a lerombolt várost.

Ez csak egy kis hülyéskedés, minden tiszteletünk a GazettE-é, nem bántani akarjuk ezzel a srácokat, sem a rajongókat...


A kép: Este van, fél homály. Leszállnak a gépről, körbe néznek és mindenhol romokat látnak.
Ruki:Köszön a fiúknak, fogja magát és az ismert út vonalon elindul, be megye a (nem létező) házába és lefekszik a (szintén nem létező) ágyába. /Ruki Farkas vak/
Aoi:Körbe néz...*A Faszomat, én mentem vissza* Ezzel hátra fordul és vissza utazik Messit keresni.
Kai: Nézelődik, hüppög, Sír mint az állat.
Uruha:Kínjában röhög, el megy egy kocsmába és sárba issza magát.
Reita: (ez tetszett a legjobban) mutat *nézd egy döglött macska* nevet *nézd egy hulla* nevet oda megy egy folyóhoz *hehe, az ott egy egy ló* nézi a víz áramlást és csak mondja a tárgyakat és nevet rajta *ott van egy asztal, egy kecske, egy ajtó, Ott van Kai(szomorúságában tette)*...Ekkor meglátja *ORRKENDŐIM* le ugrik félre dobja Kait(még mindig úszik és sír)

Ruki reggele:
Fel ébred, kinyitja a szemét. *Mi a fasz???!* Felhőket lát meg napot.


Remélem le tudom majd rajzolni úgy ezerszer viccesebb lesz. Mi szakadtunk rajta...főleg Reita nevetésén és hogy arrébb lökte Kait xDXD


MORBIDOK VAGYUNK, EZ VAN!!

Holnap Tankcspda!

Holnap lesz tankcsapda koncert Kaposváron..jöjjön aki tud ^^
Meteszben lesz este 7-től A jegy elővételben 3000Ft és a koncert napján 3500Ft

2013. szeptember 18., szerda

Tanulás hiány

Mint látjátok, posztolgatok, írogatok... de hát valahogy nem igazán tudja lekötni a figyelmemet a sejtek összetétele, a tatár járás meg más egyéb baromság amit tanulunk a suliban...
Persze tanulni is fogok...egyszer majd....

De most csak ülök és inkább írogatok akár miylen baromságról is xD Bár erőm nincs híreket hozni, pedig van pár...de msot csak azért se fogok...

Jajj ma szemeket tanultam rajzolni xD  igen tényleg ennyire unatkozom...
Anya meg nyaggat hogy pakoljak el és ha nem...Figyeljétek ezt a fenyegetést..."Ha nem raksz rendet megy a szobád a fészbúúkra" xD Hát ez kész. xD a modern szülők, nem?
De minden botrányt megelőzve  teszek fel képet az én rumlis szobámról ♥




A szemekre vissza térve ezeket alkottam..tudom nem tökéletes...de ezek az elsők amiket színessel csináltam bonyeszabban:
 Anya egyikben sem látta a szemet xD ilyenek a nem otaku szülők ><


Nah most már komolyan neki kéne állnom tanulni...ránéztem az órára xD és egyből az jutott eszembe hogy gyorsan átnézem a tananyagot, lezuhanyzok és megyek durmolni. Mert watashi wa nemui desu. ˇˇ bizony...bizony :D Ma majdnem be aludtam irodalmon xD nahát kihitte volna hogy ennyire unalmas a költők "valós" gondolat menete...mert ugye tudjuk ha a költő szerint az ég kék akkor biztos sülthalat evett reggelire mert megfájdult a hasa eg szereli csalódás következtében...nos erről ennyit...mentem :D

Álmosan ülök a székemben Nightcore-t hallgatva

Egészen jó fáradt hangulathoz, meglepően...

Ingyé magyar anime ^^

Ingyenesen megnézhető animék magyar felirattal. Hachiko linkelte át nekem ezt az oldlat...
Lényegében csak indavideóról linkelget ő is az oldalon...(vagy ők, nem tom ki, vagy kik szerkesztik azt)
De akkor is ezer hála nekik hogy össze gyűjtötték, vagy gyűjtötte az animéket egy oldalra ^^


Link► http://animeonlinehun.blogspot.hu/

U.I.: A Free! is meg vagy magyar felirattal. állati anime, ajánlom mindenkinek.
http://animeonlinehun.blogspot.hu/


2013. szeptember 13., péntek

Videók a hétről

Videókat nézegettem szabad időmben persze Youtubon...és hát találtam pár érdekeset:
Kiyomi...az az Gwiyomi amit Koreaiul anynit tesz hogy Kawaii...Cuki. Tök jó eza  szám oylan...Kawaii! xD

Persze tánc is van róla:



Alvin és a Mókusok...hihetetlenül megindító a szövege...ez kell temetésemre T_T Aki olvas az jegyezze fel xD

Szegény GD senki se szeresse mostan őt a klipp szerint xD De én igen..ne aggódjááá


Két csaj van a vidiben...de az egyikról szólok mostan..Gabiról a hosszú hajúról...akit kisminkelnek most. Egy tök jó sminkes csajszi...aki mellesleg nagyon hülye (jó értelemben) bírom az ilyen embereket. 


akkor erről egyenlőre ennyit...holnap hozok pár mostanába halgatott zenét
Sziasztok..


Újabb hétnek tekintünk utánna.

Igen..nem nézünk elébe, hanem tekintünk utána :3 Hogy Mayás legyen ˇ-ˇ

háááááááát....A SULI AZ EGY OLYAN HELY AHOVA A LEGKEVÉSBÉ VINNÉM FEJLŐDÉSBE LÉVŐ GYERMEKEM!!!!!!!!
Ugyan is: Megy a folytonos leépítés, mind a tanárok és mind az iskolatársak részéről. Egyfolytába baszakodnak veled, úgy szintén az imént felsorolt emberkék. Alig vártam hogy itthon lehessek és írhassak a blogomba...
Nah mi lesz most hétvégén:

Péntek: Egy kis hír a zenékről, együttesekről...pár új videó, no meg pár szó arról hogy most mi folyik a Nagy Japánban!
Szombat: Zene ajánló...és egy top 15-ös lista azokról a zenékről amiket leginkább hallgattam a nyáron..hogy vissza hozzák a hangulatom ezeken a borús, borongós sulis napokon is.
Vasárnap: - távol létem miatt elhalasztom a sulis Japán cuccok megosztását...de képeket hozok Bajáról ^˘^



Nah kezdjünk is!
 

2013. szeptember 8., vasárnap

Nihon Go

Gondolom mint a legtöbb Japán rajongó te is szeretnél tanulgatni Japánt..nem?

Én ezért hoztam létre(no meg a saját érdekeimet nézve is) egy Japán nyelvet tanító oldalt...Én is netről nézem, meg tankönyvből a leckéket, de megpróbálom össszeszedni és mindent leírni egy helyre amit kell tudni hogy perkeftűl beszéljünk Nihonul ^3^ xD ez ám a nyelvkeveredés xD Nah szóval "Nihon Go, Japán nyelv" cím alatt megtaláljátok fönt az oldalakat jelző litán.

Gustav Schäfer szülinapja

Gusztimuszti szülinapja a mai nap egyik nagy eseménye...A Tokio Hotel kis pufi dobosa ma lett 25 éves...Megkönyneztető esemény számomra
 Ugyan is egészen kamasz korától kezdve én nagy figyelemmel kísérem az ő életét no meg  a TH többi kis tagjának a minden napjait...És látni hogy édes kis gyermekből nagy és komoly felnőttek lesznek...szívszorító élmény. De mindegy is...hisz mindig ki repülnek a fiókák ugye?!...










Nah Boldogot Gustav!!!

2013. szeptember 6., péntek

Vége az első hétnek!

Lejártam az első hetet és kissé megroncsolva de itt vagyok. Már van házim is( és nem iható...néha sajnosnak mondanám) és van már pár bunkóm is akik "boldogítják" mindennapi életem.
Azzal hogy Japán fan vagyok és igen is magamra válallom, nem kis súly rakódik rám, ugyan is mint tudjuk az emberek nem igazán moderálják azt akinek a stílusa más mint az övüké...lásd Pávák!

Nah de mindegy is hiszen most péntek van és a szobámban ülök a blogom előtt és a kedves olvasóimnak írok, akik megnyugtatnak és boldoggá is tesznek! ^-^

Úgy gondoltam hogy a Haviskodást Hetiskedéssé változtatom és lesz Pénteken, Szombaton és Vasárnap is megnyilvánulásom az oldalon.

Nyugis Péntek, Bulis Szombat és Rákészülő Vasárnap.

Ez mit is takar? Elmondom:
Nyugis Péntek: Animéket linkelek és hírekkel szolgálok hogy ne szakadjatok ki a Japán világból ^^ Akármennyire is cibál a sulis élet!

Bulis Szombat: Hát persze ha buli akkor zene, szóval zene ajánló lesz ^^ Mondjuk nem 40-es mint havonta, mivel akkor mág kifogyan a zene állomán xD

Rákészülő Vasárnap: Minden lelkizést, és erősítést, persze azt is lelkileg át nyújtok nektek hogy túléljetek.. :D


2013. szeptember 3., kedd

Részeg szarvasok, kém hattyúk és gyémánt tolvaj kakas-mert ilyet még nem pipáltál!!!

Bizony az állatok behülyültek, a szarvasok isznak a hattyúk kémkednek és bizony a kakasok meg lopnak!!!


A Részeg szarvasok esete:
Egy svéd férfi otthonába betört pár szarvas és felette a megerjedt almát, amitől bizony eléggé becsiccsentettek az állatkák. Persze ha ez nem lenne elég a szarvasok még a férfit is kikergették a házából, amire a férfi a rendőrséget hívta. Képzelhetitek hogy milyen jó kis szitu lehetett xD:
-Háló, rendőrség?
-Miben segíthetek?
-Pár részeg vandál betört hozzám...
-Tudná őket azonosítani?
-Hát...nagyon szőrösek, vagy 5-en vannak és nagy az aggancsuk is...

jó lehetett :)


A kém Hattyúk:
Egyiptomban esett meg e rém eset melyben egy majd 2 hattyút is kihallgattak. Igen jól írtam, kihallgattak! Ugyan is egy férfi (megint a férfiak..ejj mennyi gond van velük ><) a hattyúra felszerelt nyomkövető rendszerre azt hitte hogy kém felszerelés és megfigyelik őt, majd mások bombának állítóták be...Szegény hattyút kikérdezték:
-Nos...nem akarjuk önt bántani kedves hattyú úr....(jó zsarú)
-Fogj le fogj le mert össze tépem ha nem valja be kinek dolgozik!!!!(rossz zsarú)
-Estleg egy kis halat? vagy vízet? (JZs)
-*kiborítja a vízet* nem kaphat amíg nem beszél!! (RZs)
- .... (Hattyú)
Végül meg vizsgálták és megnyogodtak hogy csak nyomkövető, arra az esetre ha eltűnne a kis madarantyú...
Ugyan ilyen esett meg egy Magyar hattyúval is aki csak "nyaralni" ment Egyiptomba.


A gyémánt rabló kakas:

A története egyszerű...finom látta a gazdályának a fülbevalóját és lenyelte...ám levágni nem akarják a kakast, szóval még jó ideig benne lesz...mondhatom egy vagyont ér ez a kakas :)



Nos igen az állatok veszélyesk...vigyázzatok magatokra nehogy egy bekábítószerezett menyét vezessén éppen mikor a zembrán keltek át, és azt higyge hogy egy autós játékban van ahola  holtak 10mp-alatt élednek fel! ;)


2013. szeptember 1., vasárnap

SZülinap!

Boldog szülinapot Kívánok Bill és Tom Kaulitznak a cuki németzenész Ikerpárnak!!!  Minden jót skacok!!

Nos hát itt a VÉG(!!!)e!!!

Bizony eltűnt az idei nyár, mint köpet a Dunában...
Na de hát mindegy nézzük mit is cselekezdtem ez idáig:
-Tanultam Japánt
-Voltam a barátaimmal és a szerelmemmel is ^-^ jó sokat!!
-Rajzoltam is
-Blogoztam is
-Megszabadultam majnem 6 kliótól *-*
-lebaarnultam ˘o˘
-Voltam Balcsin és BéPesten is
-kaptam új telót
-Kékvolt a hajam (most szürke xD)
SZóval úgy ahogy nem volt annyira gáz ez a nyár...csak rövid!!! De az nagyon!

A sulira nézve pár szó:
A sulival- magával-nem lenne gondom... ha kellemes időjárásban és úgy dél körül kéne kelnem, no meg az osztály társaim mind kedvesek és normálisak lennének, nem pedig taplók akik csak az érzelmeimbe hatolva tekerik ki a nyakam, miközben a mélybe hajítják nyáron összeszedett kevés kis önbecsülésemet, nem beszélve a "mélyen tisztelt, írtó kedves" tanárnak anult-de valahol ecseszte nagyon- "Tanárokról"....

Nos ja...szóval meg van a véleményem erről is:
Desebaj, kibírjuk mi ezt még pár évig aztán jóhet az arany élet!!! *-*


Szóval Blogger olvasók, és Anime CsajBlogja nézegetők: Mindenkinek kellemes, békés, kevésbé lélek és önbizalom romboló sulis évet kívánok!!!

Majd jövök ha megszabadultam a háziktól!!

(úgy is kell a gyújtóshoz ;) )