Translate

2013. május 7., kedd

Ha az unalom fájna akkor a kórházban írnám ezt

De itthon vagyok, szóval nincs semmi gáz...
Hazajöttem suliból és neki álltam rajzolni a mangám.
Gyönyörűen elkezdtem, színesebbnél színesebb és ötletesebb rajzokat csináltam...
De eléggé meguntam a 10.lap után és csak kényszerből csináltam
Majd rájöttem hogy kéne tanulnia  szintvizsgákra is...így előkaptam a föcim és az angolom és elkezdtem tanulni az 1. tételt...

Meg is tanultam, de mikor ránéztem a 2. tételre...hirtelen jobb szórakozásom akadt
Szóval az unalomtól elkezdtem gondolkodni...
és csak gondolkodni....
De akkor eszembe jutott hogy olvashatnék is....hiszen olvasni jó (természetesen csak mangára értem)

De akkor hirtelen észre vettem:


NINCSEN MANGÁM AMIT NE OLVASTAM VOLNA KI 5x. 


Szóval a délutánom erről szólt...remélem nektek esemény dúsabban telik ..

Lehet hogy el kéne kezdenem animét nézni...hiszen holnap nincs nekem suli...de tanulni is kéne és nem menne anime nézés után...:/  Szóval inkább Simsezek...de ahogy ismerem magam úgy kb 1 óra és újra unatkozok...

2013. május 5., vasárnap

nem lennék normális...baszki otaku vagyok!!

Teljesen tisztába vagyok vele, hogy hülye vagyok, köszi nem kell külön ezt elmondanod nekem! Egyrészt otaku vagyok és hát nem igazán akad egy otaku se aki ne lenne őrült...aki nem képzelte el hogy egy anime szereplő, és nem próbálta eljátszani legalább egyszer. Nincs olyan otaku aki ne utánozta volna kedvenc japóját vagy koreaiát...és szerintem olyan se nagyon akad az otakuk körül aki ne lenne olyan hülye hogy animésen képzeli el pár jelenetét az életből...vagy ne üvöltötte volna magát el japánul avagy koreaiul egy hasonló cipőben járó barátjának...és ha most az jön..."hogy te nem"...akkor van egy rossz hírem ember....
Másrészt meg ha ismernél...és lehet hogy ismersz is..hisz még nem tudom ki vagy te hogy le hülyéztél...akkor tudnod kéne hogy alapból egy idióta és lökött csaj vagyok, természetesen jó értelemben és a barátaim ezért (is) imádnak!!!

Harmadszor...ha nem felel meg az oldal akkor ne írj rá kommentet...De nagyon fontos lehetett neked, vagy sokat jelenthetett hogy kiírd hogy még azzal is megküzdöttél hogy be írd azt a szar kódot ami ellenőrzi hogy nem vagy robot...
xDXD bocsi ez muszáj volt...nah...
XDXDXDXDxDXDxDxD

Szóval lenyugodtam xD

nos...azt se tudom már mit akartam...látod...nem vagyok normális...de egy ember sincs aki az lenne...csak az érdekel hogy ki is vagy te...mert tegnap rendesen felbaszta az agyam hogy nem tudtam kivagy te...te...kis kommentelő..teee... xD


giffek, képek, ábrázolási módok: idegesítő vs vicces

Én nagyon szeretem a képeket...a giffeket főleg...

Van rá pár jó érv hogy miért is jók ezek annyira...

Figyelem felkeltés!
Igen ám...ha van a bloghoz egy kép...vagy vicces giff akkor elkezdi izgatnia  fantáziát hogy mi is lehet a szövegben és elolvassák :D Amúgy ha a szöveg formázva van akkor is könnyebb olvasni és érdekesebb is lesz...ugyanis egy sima tégla szöveget senki se olvas el szívesen..képekkel meg jól meg marad.














Kifejezi az érzéseimet...
Nos igen,ha valamit túl dramatizálok, akkor azt a fejemben egy csibiben lejátszom...ez olyasmi mint Sakurának az érzelem kitörései fekete háttérben megjelenítve...gondolom a narutósok tudják miről van szó...a többieknek meg csak annyit hogy ezeket a képeket úgy nagyjából le vetítem az agyamban és tökre tükrözik az akkori lelki világom.














Viccesek!
Ez így van!! Rengeteg vicces Gif van, amik tök jók és egymáshoz is illenek. Sokszor vissza olvasom egy bejegyzésem hogy ellenőrizzem és a giffeken szakadni szoktam, és nem csak én, vannak vissza jelzések, hogy kúrva vicces az oldal ezek miatt ><
















Nos egyenlőre több érv nem jut eszembe...és hát a hátrányai...az meg csak annyi hogy nehéz megtalálnia  megfelelőt...de ez se olyan égbekiáltó nagy gond...

2013. május 4., szombat

Hide Új albuma

Igen az X-Japanos Hideről van szó ^^ bár nem támadt fel...sajnos...de a tiszteletére kiadnak kettő tribute albumot amiben az ő számait dolgozzák fel az ismert J-rock együttesek.. Már nagyon várom ^^" Nah itt vannak a számok eredetibe és az hogy ki fogja őket játszani.
hide TRIBUTE Ⅱ -Visual SPIRITS-

01. UNDER CODE PRODUCTION LAST COLLABORATION「D•N•A」 『Junk Story』

02. GOTCHAROCKA 『OBLAAT』

03. THE KIDDIE 『DAMAGE』






04. Sadie 『Pink Spider』


05. CELL 『HURRY GO ROUND』


06. DaizyStripper 『MISERY』


07. defspiral 『ever free』


08. DOPPEL 『Beauty & Stupid』


09. heidi. 『TELL ME』


10. Hitsugi from NIGHTMARE 『D.O.D.[DRINK OR DIE]』



11. machine 『DOUBT』


12. Matenrou Opera 『DICE』


13. Mix Speaker’s,Inc. 『50% & 50%』


hide TRIBUTE Ⅲ -Visual SPIRITS-

01. R-shitei 『ROCKET DIVE』


02. Awoi 『BACTERIA』


03. A 『EYES LOVE YOU』


04. Kiryu 『Pink Spider』
Ez a zene volt már így ha volt akkor az együttesről linkelek egy zenét...szóval Kiryu:


05. Grieva 『Genkai haretsu』


06. SCREW 『DICE』


07. D=OUT 『DOUBT』


08. DIAURA 『Beauty & Stupid』


09. DEZERT 『D.O.D.[DRINK OR DIE]』


10. HERO 『HURRY GO ROUND』


11. FEST VAINQUEUR 『In Motion』


12. BORN 『ever free』


Nos várjátok ti is türelemmel az albumot én is így teszek...július 3.-án érkezik



Nem sokára itt lesz!!!

















 

Eladó kis "dögök"

Megszült a ribac macskám (_ _) (de tényleg az!!! Mindenkinek megengedi!!)
Nah A macska úgy nézett ki mint egy dinnye..de komolyan xD Azt hittem h az egyik bakmacska megviccelte és rakott be neki egy görög dinnyét xD Mikro futott akkor szinte gurult...a lába alig ért le  a földre...nah mindegy a lényeg van 4 Neko-chan Ingyé elvihető, háromezerötccá xD hogy a kínai eladót idézzem Budapesten xD
Nos ha kő kis dög jelentkezzé itt ^^ Kaposvár környékén főleg!

HA ügyes vagy és nagy otaku még erre is betaníthatóak ><"


2013. május 3., péntek

Hachiko és Maya közös zene ajánlója.

Mint megígértem...bár csúszva jött ki...de itt van csináltunk egy közös zenen ajánlót...20 zenét hozok én és 20 "nezét" hoz Hachi.

Felváltva lesz Hachi kezd ^^
Nem vállalta a kommentálás :/
De az tuti hogy nem csak a megszokott zenéket küldi majd :D Hanem bemutatja hogy nem csak K-poppot hallgat ^^---és persze én is nyomatok másokat is...tőlem jönnek a kommentárok :D

Escape The Fate - The Flood

  DOGinthePWO - Doggy's Party!! 

Vidám és jó zene...mostanában nagy kedvenceim Japán színtéren ^^

 

finger eleven - Paralyzer 

  Retro School Band - Jókedv oltárán 

ez olyan leszarom zene és ez tök jó olyasmi kedvhez amikor semmi nem érdekel...vagy csak ezzel akarod nyugtatni magad a szakadék szélén :/

  The Stupid (CN BLUE) Heartstrings 

  30Y - Sötét van 

Imádom 30Y gyertek Kaposváriak a koncira ^^

 B.A.P - Coma 

  CNBLUE - First Step

A CNblue-t Hachiko mutatta és azóta bele vagyok zúgva a zenéjükbe, főként ebbe, olyan jó hangulata van. ^^

 

TEEN TOP - Missing You + Miss Right

  The Offspring - The Kids Aren't Alright

Őket még kiskoromban hallgattam sokat apu jóvoltából xD Majdnem ezen nőttem fel...csak közbe jött valami....a Metallica Album ^^"

 

The Storm 

  Leander Rising- Viharom Tavaszom 

Még 8.-ban hallgattuk sokat a Leandert Hachikóval...így mindig vissza emlékszek arra az időre, mikor még gondtalan éltük életünk T^T

 

 THE GAZETTE -SHIVER

  Chris Rea-Set me free 

Ténylegesen a szabadságot kelti bennem ez a szám...Szeretem azokat amik tényleg tükrözik a címüket...Mint ez

 

Ntrain - Come Back to Me  

  MaVERiCK - D'espairsRay

Fokozatosan megszeretem ezt a bandát...emlékeztek még hogy megvitattam magammal hogy nem tudom leírni a nevüket se kiejteni így kölökevőknek kereszteltem őket...szóval igen jó számuk ez a kölökevőknek.

 

 Shinedown - I'm Alive 

  GACKT「REDEMPTION」 

Kirishou és Gackt közös dalaként ismertem meg és egy délutánt rá áldoztam hogy megkeressem az eredetit és ne csak a koncert felvételt. De megérte...imádom!! 

 

 ONE OK ROCK 「じぶんROCK」 

  T.O.P - Of All Days MV 

Imádom a mély hangú srácokat (szerencsére a barátom is az *-*) Sokszor ismerős a dallama egy zenének és ezért fog meg...ennél is így volt, egyből beleszerettem.

 

SHINee -Why So Serious?

egy megjegyzést ejtenék...kicseszett jó rockos lett ^^ nem vártam volna  Shineetól...de ezt is megértük ^^

   TEAM H-What is your name?

Nos a mély hang itt is fenn áll *-* De itt a Klippet is imádom...szerencsés a csaj *-* Az ablak mosós része tök jó xD Meg kéne tanulni xDxD Meg is hallgatom és nézem most HANGERŐT A MAXRA!!
\(OoO/  ♫♪♫♪ woooooúúú

  Kim Jaejoong - There's Only You

 2NE1 - UGLY 

Olyan sokat szoktam erre tombolni üvöltve a szöveget...bár én tudom hogy szeretnek páran ♥ ♥ 

 

  Fanni mellékletek míg kiszusszantjuk magunkat

oké vissza a zenékhez xD

 Tohoshinki - BREAK OUT!

 Tokio Hotel-Reden Unplugged

A TH örök nagy kedvenc marad akár mit is mondtok nekem róluk...nos ez a szám az egyik kedvenc tőlük...Imádom Bill Hangját ^^"

 

  C-CLOWN-Shaking Heart

Justice - On'n'On 

Tavaly nyárra emlékeztető zene...a "klipp" durva de a zene állatian jó ^^---szerintem 

 

4MEN - Hello It's Me 

 

TEEN TOP-To You

Nah ezért a számért is meg vagyok veszve...imádom őket.  ˘˘ ez van nincs mit tenni elragad a K-pop varázslatos világa. 

  CNBLUE - In My Head 

 

NU'EST-FACE

Erről a videóról és a zenéről is az jut eszembe hogy mennyit bántottak és bántanak a hülye buzik a suliba...de képes vagyok felállni és tovább menni. TˇT

 

BEAST - Black Paradise 

 

Super Junior - Mr.Simple 

A SZÁM ami még az Ázsia ellenes barátnőmnek is tetszett. A SZÁM amit először mutattam Hachinak. A SZÁM ami belevitt a K-pop őrült, nehéz vicces és elképesztően jó szórakozást nyújtó világába. 

B.A.P Punch @ Shimshim Tapa Radio 

 

  SNSD-Gee

Nagyon jó a tánca és vicces is a zenéje xD

  [SBS] 붐의 영스트리트, B.A.P, 파워 폭발 "ONE SHOT" 라이브

 

SNSD-Mr.Taxi

A tánca tök jó ^^ még úgy 1 éve kívülről fújtam de mára csak a töredéke megy...

 

[MV] HISTORY(히스토리) _ Dreamer (Narr. IU(아이유)) 

 

B1A4 - BABY GOOD NIGHT 

Amikor először hallgattam megmaradt a fejembe és nem tudtam kiverni onnan szóval muszáj volt újra és újra hallgatnom és most is nagy kedvencem még...

 Nagyszerű a zeneajánló végére értünk...szóval minden jót és jó zenen hallgatást...Májusban is lesz egy Mayás ^^ Na sziasztok skacok, mentem táncolni... 

*énekelve távolodik*  



Light vs Csillámvámpír


Fordítás:

1.Én vagyok "Edvárd Kulen" (xD)
2.Igazán? Kérlek betűzd. (xD)

Közös sütés szerelmemmel

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥♥♥♥♥♥

Finom Dangót csináltunk
 És a Csoki csata se maradhatott el természetesen! ^^


Május -> Május fa

kaptam 2 Május fát ^^ Nagyon tetszenek!!!



Timi Névnap

Mivel ma van a Timi és a húgomat is Timinek hívják---így kijár neki egy blogbejegyzés...szóval Boldog Névnapot!!


Aoi & Kazuki

Aoi és Kazuki közös beszélgetését találtam meg azon az oldalon amit minden egyes nap megnézek hogy hozhatok e nektek valami újat ^^...nos a beszélgetésről annyit hogy Aoi nagyon bunkó...szóval hozza a formáját xD és vicces is..szép munka lett a fordítás...igazán megéri elolvasni ^^

LINK -> http://thegazettehun.tumblr.com/post/49386437150/oricons-psp-1800-vol-20-feat-kazuki-aoi

egy kis ízelítő  ^^ ez meghozza a kedvet xD

"K: Hahaha. Nem hangzik buzisan, Jó ez így, mert szeretlek!
A: Hé, na ez már tényleg buzisan hangzott.
K: Nem, ez a fura téma nem számít, ha Aoi-sanról van szó. Még ha annak is tűnök, neked szentelem magam, örökre!
A: Nekem erre nincs szükségem.
K: Igazán? Sajnálom, de tényleg nagyon szeretem Aoi-sant."

"K: Aoi-san anyukája az én Mie-beli anyukám!
A: Mi a franc?"

" K: Kérlek mondj valamit, amit nem szeretsz bennem!
A: A személyiségedet azt hiszem.
K: Micsoda? Kivághatnánk ezt? Kérlek mondj valamit, amit szeretsz bennem!
A: Őszintén szólva nem igazán kedvellek.
K: Most komolyan, légyszi, vágjátok ezt ki!
O: Még 2 kérdés.
K: Dicsérj meg, légyszi!
A: Fufufu, mindent beleadsz, hah?
O: Ezt is ki kéne vágnunk."


2013. május 2., csütörtök

Yoshiki beszéde


1:40-től tart egy kicsit...és ezt mondja:
"...Mi együtt ittunk, és néha verekedtünk. De a következő nap, ő oda jött hozzám és mondta: 'Yoshiki, csináltam valamit az éjjel? Bocsánat, de nem emlékszem semmire.' De most már nem mond nekem semmit… Alszik…"

Yoshiki beszéde


Május 2.-szomorú nap

Ma van 15 éve hogy Matsumato Hideto, ismertebb nevén Hide meghalt..nem egy boldog "ünnep"...de megemlékezésre méltó napnak számít az életemben.
Facebookon ez a kép kényszerített arra hogy írjak a blogba
Sokan tudják hogy Hide és Yoshiki között nagy volt a barátság és szoros kapcsolatuk volt köztük.
Hide az X Japan tagja volt, pár évet szólóban is aratta a babérokat...de egy mindig igaz volt rá...szívét lelkét beleadta a zenéjébe. Jó barát volt és igazán különleges és nem mindennapi személyiség...engem annyira megfogott Hide-san, hogy képes lennék órákig írni és elemezgetni külsőjét, belsőjét...olyan érzés fog el rengetegszer ami furcsának tűnhet...de ha költői énemmel kellene leírnom így festene :

Körbefon egy lágy szellő és megérint a harmat, magam elé nézek és látom arcodat. Táncolni kezdek, piros fényként körbe fon tested. S mikor érintésed súlyát érzem, meg békél a nyugtalan lelkem, nyugovóra térhetek. Szívem addig zakatol és megnyugvásra vár...kapkodom a levegőt s könnyem folyik megsápult arcomon át. Éjszaka van, halkan szól harang...de én egy szót hallok a te hangodat. Énekel nekem, nem tudom, és nem is értem szavaid...de szívembe hatolnak, és álomba andalít.
   
Nos igen...szóval kb ennyi...Hide mindig a szívünkbe lesz és mindig velünk marad...majd halottas ágyamon vissza gondolok rá, és várom  majd, a halál csókját, hogy együtt lehessek vele...és megismerhessem...amire az életben nem volt lehetőség.