Translate

2012. október 19., péntek

Ébresztés! ^^"

Hát igen, alvással kapcsolatos dolog...viszont épp a legrosszabb dolog az alvásban...az ébresztés, na de mind1. A Teen Top ezen videójában épp a reggeli felkelésről van szó. De ti csak menjetek aludni. úgy is este fél tizenegy múlott :S
A mai napom nagyon jó volt. ♥ ♥ :$
Holnap a Barátnőmnél leszek a Bff-kel, Szóval előre kell dolgoznom, így az éjjel nekem még nem ért véget :S De nektek Jó éjszakát ^^

Teen Top zene!

Crazy
És itt egy tánc is...Nicolastól és Colintól. :D
Be my girl
A srácok gyakorolnak, csekkold ^^





















To You
Danceee *-*

























Supa Luv
Ugrálós egy tánc >< Jujj hogy nyikorognak a cipők xD




















És így a tél közeledtével itt az Angel nevű szám ezzel a  kis boldog videóval TwT
























No more perfume on you
Ez ismét egy táncos videó  ^3^

Oksa zenéből mára ennyi volt ^^
Jó zenehallgatást és táncolást :D


Teen Top!

Nah róluk már igyekszek többet írni. Bár nehézkesen megy a gépelés mind a két kezemen rögzitő sin van. :S Na de nézzük a Teen Toppot.

1. tag: Ahn Daniel

beceneve: Niel
      1994 augusztus 16-án született.
17éves.
   177 cm és 54 kg.
Szöulban született.
Eredeti hajszíne: Fekete, szeme: Barna.
Gyerek korában is szerepelt musicalekben.


2.tag:Lee Chan Hee

becenév :Chunji
1993. október 05.-én született.
18 éves
Seongnam-ban született.
173 cm
Szeme sötétbaran és 
eredeti hajszíne meg fekete. 



















3.tag:Bang Min Soo

Beceneve: Cap
1992. november 04.-én született Szöulban.
178 cm.
Haja: fekete volt
szeme meg sötét barna.






























4.tag: Lee Byung Hun

Becenév:L.Joe
1993. november 23-án született Szöulban.
171 cm. Szeme barna, haja fekete.
Tud hegedülni, zongorázni és jól beszél angolul.
Hobbija a színészkedés.

















5.tag: Choi jong Hyun

Becenév:ChangJo
1995. november 16.
Ő is Szöulban született.
177cm  58 kiló
Haja fekete, szeme sötétbarna.
Társaságban mindig kicsit zajos, szeret a középpontban lenni, pláne ha épp humorról van szó
  ő a legfurcsább tag
Képzi  magát a harcművészetekben
 fotogén alkat
Szeretne ő is olyan folyékonyan beszélni angolul mint L.Joe
Tériszonya van
szeret Legozni  xD
Elég érett a korához képest, de ha kell tud nagyon aranyos is lenni
Szereti kijavítani az emberek kiejtését, ha éppen helytelen


6.tag:Yoo Chang-hyun

bece neve: Ricky
1995. február 27.-én született Szöulban.
172 cm
Haja:fekete szeme barna
Szabadidejében szívesen filmezik,
 tud zongorázni
 Leggyakrabban azt hiszik, hogy Ő a maknae a csapatban, (legfiatalabb tag)nem pedig ChangJo.

Ezzel a tagok végéhez értünk. Még felkerül pár zene meg a szokásos elköszönés is ^^







2012. október 18., csütörtök

Alvás!

Gome a gyér felhozatalárt xD De ma kicseszettűl kifáradtam azt semmi kedvem nem volt Super Juniorozni.m  Szóval el is közönök itt egy kis zenen és egy kép is. Jóéjszakát!!
Pajama Party

Super Junior zene, tánc.

Mr. simple
Az első szám amit hallottam tőlük és rettenetesen elkábított és megfogott a Super Junior zenéje ^^
A klippjét különösen szeretem *-*
És egy nagyon jó tánc videó is van hozzá. Két ??Kínai?? srác, ikrek táncolják, igen tehetségesek ^^ Colin és Justin előadása.






Bonamana
Tánca


Super Junior Happy - Cooking Cooking




SJ tagok

Eunhyuk 1986. április 4.
2007. április 19-én Eunhyuk,Leeteuk,Shindong,Kyuhyun,és két menedzser autóbalesetet szenvedett,ami heteken keresztül médiafigyelmet vonzott.Leeteuktől és Kyuhyuntól eltérően,akiknek a sérülései komolyabbak voltak és több hónapig voltak kórházban, Eunhyuk és Shindong kisebb sérüléseket szenvedtek el és 2007. április 23-án ki is engedték őket a kórházból.

Yesung1984. augusztus 24.
2006 szeptembere óta Yesung DJ a saját rádióműsorában, M.I.R.A.C.L.E for You-ban,ahol Super Junior tagjai is gyakran megjelennek vendégekként.Mindazonáltal a rádióműsor első évfordulója előtt Yesungnak be kellett fejeznie,hogy tovább tudjon koncentrálni az zenei karrierére.Az utolsó adás a rádióműsorában 2007. szeptember 8-a volt. 


Kang In

 1985. január 17.Xanadu egy 1980-as évekbeli musical,amiben eredetileg Gene Kelly és Olivia Newton John játszott.A Xanadut a Broadway-n is játszották.
Heechul és Kang In,Siwonnal együtt ugyanazt a karaktert,Sonnyt játszották el,öregedése szerint.

 

Heechul 1983. július 10.
HeeChul elszenvedett egy jelentős sérülést egy autóbalesetből, ami 2006. augusztus 10-ének az éjszakáján történt,amikor visszament Mokpóból Szöulba,hogy megjelenjen Donghae édesapjának temetésén.A gumiabroncsok meghibásodtak.Eltört négy-öt helyen bal lába,a combcsontját beleértve és a térde is,és a bokáját 6 óráig műtötték.Több sérülése is volt,még a nyelvén is ami több öltést igényelt.
12 hétig nem csinálhatott semmit.Szeptember 13-án kiengedték a kórházból,de orvosi megfigyelés alatt tartották utána is.2006. október 10-én visszamnet a kórházba egy műtétre,hogy kiszedjenek néhány vasrudat a lábából.
Hogy gyorsabban gyógyuljon,és visszatérhessen a munkához,tolószékbe került.
December végén már ismét jelen volt a tévében is,ám színpadra csak 2007 februárjában tudott állni,de így is csak a Super Junior-T-vel,ugyanis a Super Junior táncgyakorlatai sokkal kimerítőbbek voltak,mint a Super Junior-T-é.A Super Juniorral csak május elején tudott csak színpadra állni.
Öt rúd maradt a lábában,amit majd csak később műtöttek ki.

Shindong

1985. szeptember 28.

2005 novembere óta Shindong,Leeteuk és Kang In az M.NET's M Countdown MC-i voltak.Kang Int egy évvel később Eunhyuk váltotta fel.De a turnék,a szoros időbeosztás és az új album előkészületei miatt,abba kellett hagyniuk.Utolsó napjuk 2008. március 27-én volt.
Shindong az MBC MC-jeként is elismert,és DJ a BoBoBo Ai Joa-nál és a KMTV Green Apple Sound-nál,és eközben megalakította saját imidzsét,mint DJ Shindong.
2008. március 26-án bejelentették,hogy Shindong DJ lesz az MBC egyik rádióműsorában;vendéglátó lesz a Stop Boring Time-ban Kim Shin Young-gal.
Továbbá még Shindong sokszor megjelenik revükben és sok vendégszerepet is kap,például a Star Golden Bell-ben és a Dongan Clubban.




Leeteuk1983. július 1
Leeteuk ebben a balesetben komolyabb sérülést szerzett.A baleset áldozata volt még Kyuhyun,Eunhyuk,Shindong és két menedzser.Eunhyuk és Shindong csak könnyebb sérüléseket szereztek,de Leeteuk és Kyuhyun súlyosabbakat,ami miatt több napig kórházban feküdtek.
Leeteuk-nek a hátába és a szemei fölé üvegszilánkok fúródtak,amelyeket sebészeti beavatkozás által 107 öltéssel összevarrtak.
2007. április 30-án kiengedték a kórházból.Ezután még több,kisebb műtétekre ment el,hogy minimalizálja a sérüléseket vagy eltűntesse őket.
Gyors gyógyulása miatt még sikerült szerepet kapnia az Attack on the Pin-up Boys végén,mint pandamackó kabala,amit eredetileg a filmben Ryeowook játszott.


Sungmin1986. január 1.
Hasonlóan Heechulhoz és Kibumhoz,Sungmint sem a Super Junior tagjaként láthattuk először a tévéképernyőkön.
2005 augusztusában volt egy rövid szerete egy MBS drámában a Sea of Sisters-ben (A tenger nővérei).
Egy évvel később megjelent egy SBS Bajun Theatre drámában is, a Finding Lost Time-ban (Megtalálni az elveszett időt).
Első nagyobb szerepe a SuJus filmjében,az Attack on the pin-up Boys-ban volt.
Egy iskolásfiút játszott benne,akit később "megtámadott" egy titokzatos támadó.

Donghae1986. október 15.Debütálása óta,Donghae nagyon sokat játszik a Super Junior valóságshowiban és revüiben, például a Mystery 6-ban (ebben az egész SuJu benne van; egy horrorfilm,amiben Donghae a főszereplő),Super Junior Full House-ban és az M.NET Super Summer-ben.
2007-ben,a Super Junior filmjében,az Attack on the Pin-up boys-ban az egyik főszerepet kapta.Kim Kibum osztálytársát és legjobb barátját alakította.Ők ketten nyomoztak a titokzatos támadó után,aki a cuki fiúkat támadta meg a városban.
Továbbá még szerepet kapott BoA két
zenei videójában,a Key of Heart-ban és a Kissing You-ban is.


Siwon


1987. április 7.
A Super Juniorra való debütálésa után is folytatta tanulmányait.
Sikeresen leérettségizett a Hyun Dae Középiskolában 2006 februárjában,és később folytatta a tanulást az Inha Egyetemen.

A kínai nyelvvel és kultúrával megbabonázott Siwon,a vállalat segítségével Kínába,Pekingbe utazhatott 2004-ben,hogy az ország nyelvét és történelmét tanulja.Siwon 3 hónapig volt Pekingben,ezután visszatért Koreába,hogy felkészüljön az egy évvel későbbi debütálásra a Super Juniorral.Továbbá még Siwon nagyon jól dobol és nagyon jól ért a Taekwondohoz.Nagyon fiatalon megszerezte a negyedik rangot fekete övben.

Kibum1987. augusztus 21
Kibum egyik jelentős szerepe az Attack on the Pin-up Boysban volt.Ő volt a narrátor és egy igen érdekes karaktert játszott.Ő nyomozott a rejtélyes támadások után,de a film vége fele van egy kis csavar a szerepkörében,de nem lövöm le a poént,főleg azoknak nem,aki még nem látta ezt a nagyszerű filmet.^^























Ryeowook1987. június 21.
Ryeowook első szerepe az Attack on the Pin-up Boys-ban volt.
A diáktestület különc alelnökét játszotta.
Alakítása pozitív kritikát kapott a Best Supporting Actor-on,a Best Comedy Performance-en és a Korean Movie Awards-on is.


Kyuhyun1988. február 3.2007. április 19-én Kyuhyun,Leeteuk,Shindong,Eunhyuk és két manager autóbalesetet szenvedtek.
A sofőr elveszette az autó feletti irányítást.Kyuhyun a vezető ülése mögött ült és ő szenvedte el a legtöbb és legsúlyosabb sérüléseket.
Eltört a csípője és több törött bordája is volt,továbbá még az arca is több helyen zúzódott.
Elveszette az eszméletét és mikor felébredt sokáig nem tudott beszélni a sokk miatt.
Kyuhyun állapota súlyos volt,de nagyon gyorsan gyógyult,és 6 nap után átköltöztethették egy másik szobába.Ezután nem volt szüksége lélegeztetőgépre sem,hogy tudjon lélegezni.
Egy hónappal a baleset után már képes volt egyedül sétálni.
Kyuhyunt 2007. július 5-én engedték ki a kórházból.


Wáááá Jézusom!! Nem hittem hogy még ma a végére érek T_T Hát mennyien vannak ezek?!?! ><

Nah mind1. Bocsánat a kevés információért ennél a bejegyzésnél, ><
Az infót gyűjtöttem: http://sujuworld.gportal.hu/gindex.php?pg=28588350
Még jön pár zene és táncos videó ^^ és majd a szokásos jó éjszakát kívánás ^^ Éjfélig fent lesznek xD Mert még tanulnom is kell (_ _)"


Super Junior

Ma is írok természetesen az oldalra. ^^ Mai nap a Super Juniorral fogok foglalkozni ::D Nem sokára fent lesz a Super Junior ismertetője, addig is olvasgassátok a blogom!! ^^

2012. október 17., szerda

Sleeeeeeeeeeep!

Ez a nap is hosszú volt. Nagyon hosszú. (ToT)
Na de túl éltük! ^^ Holnapi napon egy újabb fiú együttest fogok feldolgozni mégpedig a Super Juniort. Hát nem kis feladat lesz azt nézve hogy mennyien vannak xD Nah szóval....egyszó mint szár búcsúzóul pár képet adok Zeloról. Akit ugye ma megismerhettetek, a B.A.P. legfiatalabb tagjáról van szó ugye bár. Nah a képek:


Wáá én is elaludtam volna ott szívesen *-* Szerencsés Zelo >< De azért az az arckifejezést nézzétek a bal oldalon xD (gome, nem vagyok jó arc felismerésbe..nem tudom ki az T_T) De akkor is vicces. Mintha azt mondaná: Na bazdmeg...ez is felébredt ><"
Na jó most már tényleg megyek. jó éjszakát emberek!

B.A.P. zene.

A B.A.P. együttes 2012-ben alakult. igen csak friss fiúcsapatról van szó. Nincs sok zenéjük...annál kevesebb táncuk...de nagy jövőt jósolok nekik, hisz nagyon jók. :D
 Szóval akkor kezdjük is. Az első zene az a :
Warrior

És itt egy link, egy kissé bonyolultan tanulható táncról, természetesen a Warrior tánca ^^

Power
a második számuk. nagy siker lett *-*

És itt van a talán könnyebbe tanulható tánca is ^^"

No Mercy
Harmadik szám, szintén ütemes kis zene :D


















Jongup és Zelo tanítása által.



Crash
Egy kissé lassabb szám.
Crash tánc verziója
Szóval táncokból körülbelül ennyi.  Jó hallgatást és táncolást! Sziasztok!! ^^

3,nap B.A.P.

Egy újabb nap egy újabb együttes. A mai fiú csapat a B.A.P. :D 

 Mint a Shinee-nál is csináltam, egy bevezető ismertetővel...a fiúk adataival kezdek. :D 


Bang Yong Guk

Teljes név: Bang Yong Guk
Születési idő: 1990. Március 31.
22 éves.
180 cm és 61 kiló
vércsoportja 0
Születési hely: Incheon, Dél-Korea
Család: Szülők, egy nővér és egy báty
Pozíció: Leader, vezető rapper
Hobbi: Egyedül játszani*O_O ><*, gyakorolni, kosarazni, baseballozni
kedvenc színei: Fekete és piros.
Mottó: „ Tedd, amit akarsz és szeresd azt, amit csinálsz”
Van egy tetoválás a hátán ezzel a felirattal, ami egyben a mottója is: „Do what u like and luv What u do” („ Tedd, amit akarsz és szeresd azt, amit csinálsz”)
Olyan nő az ideálja aki erkölcsös. Szerinte jó látni az olyat aki mondjuk segít egy idősebb emberen, tesz a környezetéért. Még ha a lány arca nem is a legszebb, de ha tisztaszívű és formális az „valóban” szép ember.

 Zelo:

Teljes név: Choi Jun Hong
1996. Október 15.-én született.
16 éves. O_O *-*
Születési hely: Mokpo, Dél-Korea
182 cm. 63 kiló.
Vércsoportja A.
Család: Szülők és egy báty
Pozíció a csapatban: Vezető rapper, vezető táncos, maknae(<-jelentése: legfiatalabb személy)
Hobbi: Zenehallgatás, szövegek írása
Félén srác.
Jó a Rappben, táncban, akrobatikában, beatboxban, gördeszkázásban
Kedvenc szín: Szürke, zöld, piros
Mottó: „Az ember él aztán meghal.
Volt Yong Guk-al együtt egy közös formációjuk, a BANG&ZELO, az ő singlejük volt a „Never give up
Néha beszél álmában, ilyenkor a többiek válaszolnak neki. xDxD
Bár még sose randizott, szereti az elegáns lányokat, és az olyanokat akik jók az olyan dolgokban ahol ő gyenge. Szereti az olyan lányokat is akik szépek ha mosolyognak, az meg csak még több plusz ha tud angolul is.
Szeretné ha a rajongók Oppának hívnák, annak ellenére hogy a legtöbb fannál fiatalabb. Oppa: a lányok hívják így a náluk idősebb fiúkat.
(egyéb megszólítás és koreai alap szavak itt.)

 Dae Hyun

Teljes név: Jung Dae Hyun
Születési idő: 1993. Június 28.
19.éves
177cm és 63 kiló
A-s vére van ^^
Születési hely: Busan, Dél-Korea
Család: Szülők és egy báty
Pozíció a csapatban: Vezető vokalista
Hobbi: Filmnézés
Amiben jó: Éneklés
Személyiség: Félénk, makacs
Gyakori szokás: Nyalogatja az ajkait
Kedvenc étel: Sajttorta
Kedvenc szín: Fluoreszkáló színek
Mottó: „Ami lehetek, az leszek”
Szereti, ha egy lánynak aranyos a személyisége és a megjelenése
Mindig ő kel fel a legkorábban, így a többi tagot is ő ébreszti mindig.
Van egy anyajegy a bal szeme alatt


Jong Up

Teljes név: Moon Jong Up
Születési idő: 1995. Február 06.
17 éves.
176 cm és 66 kiló.
Vércsoportja : B
Vezető táncos és vokalista posztot foglal el a csapatban.
Család: Szülők és két báty
Hobbi: Zenehallgatás
Amiben jó: Tánc
Személyiség: Félénk
Gyakori szokás: Utánozza az elszakadó gatya hangját (de beteg xDxD)
Kedvenc étel: Nyers hús :S Mint a kutyámnak O_o xD
Kedvenc színe: Fektet
Mottó: „Mindig csináld azt amit szeretnél, és amit akarsz és ezt próbáld meg a legjobban hogy boldog lehess."
A bicepszeit „cheetos”-nak hívja. xD
Az ő ideálja olyan, aki „imádja őt minden pillanatban, amikor csak látja”. Szerinte az ideálok csak ideálok.
~Külön nem edzi a testét, az izmait a táncnak köszönheti.

Himchan

Teljes név: Kim Him Chan
1990.április 19-én született 22 éve.
180 cm. és 69 kiló.
Család: Szülők és egy nővér
Pozíció a csapatban: Vezető vokalista, tervező.
Hobbija a Vásárlás.
Amiben jó: Gitározás, hagyományos koreai hangszerek megszólaltatása, műsorvezetés
Személyiség: Kedves és háborúellenes, békepárti. Általában vidám, csak ritkán lehangolt.
Példakép nincs, ő maga akar az lenni.
Gyakori szokás: Kiszámolja hány kalóriát evett aznap. Amilyen dallam az eszébe jut, azt beletenni a számokba.
Kedvenc étel: Japán ételek
Kedvenc szín: Fekete, arany, piros
Mottó: „És ha pihenned kell, pihenj. Mindig tedd a neked legjobbat.”
A neve azt jelenti hogy teljes szilárdság.
Tud zongorán, dobon, gitáron és hegedűn is játszani.
Úgy véli, saját magán az orra a legjobb, de az orra és szája közötti rész viszont a legrosszabb. O_O ömm oké Himchan te tudod xD
Ő az „anyuka” a csapatban, mert hogy folyton zsémbeskedik, viszont nagyon gondoskodó is a tagokkal szemben.
Figyel rá, hogy mit eszik.
Olyan az ideálja, aki melegszívű és szép. Úgy gondolja, hogy a lány belső személyisége sokkal fontosabb, mint a megjelenése. Szerinte a körülötte lévő embereknek igen szegényesek a normái, hogy csak a külső szempontokat nézik, és úgy gondolja sokkal „szebb” egy olyan ember akinek a személyisége is szép.

Young Yae

Teljes név: Yoo Young Jae
Születési idő: 1994. Január 24.
18 éves.
178 cm. és 65 kiló.
AB-s a vére.
Család: Szülők és egy báty
Pozíció a csapatban: Vezető vokalista.
Hobbik: Zenehallgatás, alvás (_ _) az én is űzném szívesen!!
Személyiség: Kedves, de néha vannak hangulatváltozásai
Rágja a körmeit
Imádja a húst.
Kedvenc szín: Égszínkék
Mottó: „A kezdés csak a fele a csatának"
Ő az „agy” a B.A.P-ben.
Tényleg nagyon felelősségtudó és aprólékos mindenben, amit csinál.
Nincs ideálja, bár Kang Sora-t kedveli.

Jajj meg is van a hat B.A.P.-s tag. ^^ Remélem tetszettek a tagok...mert a mai nap még igen csak sok dolog lesz róluk az oldalon :D

Akkor türelem amíg felteszem őket, ha meg már fent vannak jó szórakozást, !! *-*

2012. október 16., kedd

Jó éjszakát!!

Ma nagyon elfáradtam! (_ _)zzzZZZzzz
Nos Voltam ma városban, kórházban...ott vagy 5-6 órát vártam :S Mostanában sokat is fogok oda járni....DE EZ NEM RONTHATJA EL A KOREAI HETET. ^-^
Ma is hulla fáradtan neki álltam a Shinee témának és hát  a végére már majdnem elaludtam itt a billentyűzet felett xD Szóval tényleg fáraszt nap volt...a tiétek hogy telt?


Nah de bármilyen nehéz is nagy erőt kell vennem magamon, hisze ez még a hétből a második nap és még a suli is vissza van. Bár a pénteket már nagyon várom! *-* ^-^ találkozok egy nagyon jó barátommal *-* elmegyünk pizzát enni xD
Nah jó nem térek el a témától xD
Csak azért kezdtem el írni ezt a bejegyzést hogy jó éjszakát kívánjak pár nagyon aranyos képpel ^^





























Hát akkor Oyasumi!! Na meg Anyeonghi jumuseyo! (^v^)

Hello Baby

A Hello Baby egy 13 részes koreai sorozat amiben egy kis srác és a Shinee tagjai szerepelnek. megtaláltam Youtube-on magyar felirattal *-* szóval...amennyit tudok felteszek ide is hogy megtudd nézni. Jó szórakozást!
epizód 1 1/5
epizód 1 2/5
epizód 1 3/5
epizód 1 4/5
epizód 1 5/5

epizód 2 1/5
e. 2. 2/5
e. 2. 3/5
e. 2. 4/5
e. 2. 5/5

epizód 3. 1/5
eeezt nem találom T_T
e. 3. 3/5
e. 3. 4/5
e. 3. 5/5

epizód 4. 1/5
e. 4. 2/5
e. 4. 3/5
e. 4. 4/5
e. 4. 5/5

epizód 5. 1/4
e. 5. 2/4
e.5. 3/4
e. 5. 4/4

epizód 6. 1/4
e. 6 2/4
e. 6. 3/4 
e. 6 4/4

epizód 7. 1/6
e. 7. 2/6
e. 7. 3/6
e. 7. 4/6
e. 7. 5/6
e. 7. 6/6

Hát ennyit találtam magyar fordítással. A többi rész ha idegen nyelven is érdekelne...akkor az fönt van Youtubon ^^ :D
Jó szórakozást a Hello Baby-hez *-*





Vicces és aranyos pillanatok.