Translate

2014. július 15., kedd

Mi a különbség a sztár és a yotubosok között

Sziasztok Meiij vagyok.(Nem akarok ezzel senkit sem meg bántani.)Ma egy jó kis témával jöttem felétek.2 csoport lesz 1 Yotubosok meg 2. a sztárok.




Yotubosok (nagyok)Hogyan értheti Meiji azt hogy nagyok? Úgy hogy már elértek néhány dolgot és azért írók a nagyokról mert már van tapasztaltjuk:Bármelyik yutobust  nézitek egyik sem a nézettségért csinálja.Nem azért csinálják a videózást hogy oda menjenek hozzájuk autogramért vagy fényképér.(Ezt nem azt jelenti nem lehet oda menni hozzájuk fényképért vagy autogramért.)Nem viselkednek bunkón.Nem kapnak sok pénzt és nem szoktak pénzért csinálni semmit sem.PL:Ha meg kéri valaki hogy csinálj hülyét magából és akkor kapsz 30ezret akkor a yotubosok általában nem fogadják el ezt az ajánlatot.A sztárok elszokták ezeket fogadni de tisztelet a kivételnek.A yotubosokat jól meglehet ismerni az életüket a gondolat menetelüket.Egy csomó mindent lehet tanulni tőlük ha szomorú vagy csak megnézel egy yotubos videót akkor már jobban érzed magad.A sztárokat nem nagyon ismerheted meg mert ha elmész egy koncertre akkor csak is a dalát ismered meg az érzéseit nem.Ha van a playit akkor ott a yotubosokal egy csomó mindenről kérdezhetsz beszélgethetsz a kedvenceddel.Ha meg hallgatsz egy zenét az egyik kedvenc sztárodtól akkor jobb kedved lehet.De nem hiszem hogy sokat tanulsz belőle.Egy csomó sztár lenézi a rajongóit olyanokra gondolok mind pl fluor,sp,Justin Biber,meg egy csomó sztárra akik le nézik a rajongókat akik csak is a pénzért játszanak.(Ezzel senkit sem akarok meg bántani bocsi fluor rajongók,bocsi sp rajongok,bocsi Justin Biber rajongok). Nos persze nem csak ezek a három sztár van akik ilyenek csak most ezek jutottak az eszembe.Az lehetséges hogy nem tudom hogy milyen volt az életük a sztároknak de azt tudom amit látok.És ÉN azt látom hogy fluor régen jó volt igazából bekel látnom kedveltem fluort régen de mos ahogy el vitte a pénz már nem kedvelem.Régebben jó volt fluor de most nézzétek meg mi lett belőle.fluor most már milyen dalokat játszik azt hogy nekem ku neked nu rakjuk őssze.(az igaz hogy már a társadalom is ilyen hogy csakis hülyeségekre gondolnak de ez nem a fluor vagy a sztárok hibája hanem csakis az társadalomé) (Nem akarok meg bántani ezzel senkit sem ha meg bántottam valakit akkor bocsánat tőle.)
Nos elégé eltértem a tárgytól mert most a yotubosok jó oldalát mutatnám be bocsi :) .Nos a yotubosok soha nem szeretnek harcolni egy másik yotubosokal.(De ez nem mindig sikerül ha háború kezdődik akkor a végén mindig ki békülnek)Van néhány videó ahol  direkt oltógátjak egy mást de leginkább csak viccből.Nem szoktak úgy népszerűségből veszekedni.Az olyan hogy direkt összevesznek egy yotubosal had legyen sok nézőig.(Ezt leginkább a kezdő yotubosok csináljákák)Persze egyik yotubos sem tőkelettes.Van rossz yotubos akik csak is a pénzért csinálják meg a nézetségért.Amúgy azt vetem észre hogy a nézők a yotubosokatt sztárnak nézik.PL:Van egy olyan yotubos (a nevére nem emlékszek) aki névtelenül a videója alá meg kérdezett valamit a nézőktől és senki sem válaszolt rá.Aztán vissza lépet a saját yotubjára és ugyan azt a kérdést tette fel és ara már válaszoltak.Szóval ha egy yotubos kérdez valamit akkor ara válaszolnak ha egy átlag ember tesz fől egy kérdést ara már nem válaszolnak fura.Még annyit szeretnék hogy kedvesek segítőkések és próbálnak segíteni mindenkinek a yotubosok (a nagyok a kicsik is de abból nagyon kevés a kicsiket nem le akarom alázni őket csak szerintem még fejlődniük kel.)   




Híresség:Nos már a hírességet nagy részét elmondtam.Nem szeretem azt a hírességet aki csak is a pénzért csinálja vagy csakis a a nézettségért vagy talán mind a kettőért.Nagyon sokan bármit meg tesznek a pénzért vagy hogy népszerű legyen.Van néhány híresség akit tisztelni lehet.

http://stax.hu/post/novak-djokovic-olyat-csinalt-az-esernyotarto-fiuval-hogy-minden-sztar-peldat-vehetne-rola
Nos igen ez emberiség

Nos ennyi volt ez a szöveg remélem tetszett és nem túl hosszú,.
Ha akartok akkor kövesetek minket facebookon is:https://www.facebook.com/AnimecsajBlogja?ref=hl  Sziasztok Meiji voltam.   

Ideje blogolni!

Wáóóó nekem is ez a véleményem!!! O_O Azta. A Girugamesh dobosa Ryu feldolgozott egy nagyon híres számot mégpedig Koreából!! És ez nem más mint a Bigbang Fantastic Baby című szám.
 Itt az eredeti:

És itt van a Girugameshes Ryu feldolgozása...

Linket tudok csak ide tenni:
https://www.youtube.com/watch?v=0fgFyY4vQP0#t=181

Ha megakarod nézni videóban....vagy csak tetszik az oldal lájkold itt: https://www.facebook.com/AnimecsajBlogja

2014. július 13., vasárnap

Miyavi filmje- Unbroken

Már tavaly itt volt a nagy hír hogy Miyavi egy Angelina Jolie által rendezett filmben fog szerepelni. A film címe az Unbroken, Törhetetlen címet kapja...bár hogy a magyar ember milyen címet ad neki, ha persze lesz mozikban is...azt nem tudom. :) Miyavi egy Japán biztonsági őrt vagy mit fog alakítani...aki hát hogy is mondjam egy tahó xD De ő lesz a legimádnivalóbb tahócska a világon.

itt egy kis videó...az az trailer a filmről. A film majd December környékén érkezik a mozikba. 

Nos...Miyaviról még egy kicsit...én még nem vagyok kibékülve az új stílusával, és a viselkedésével sem...se zenei se emberi téren...De már egyre kevesebbszer akadok ki ami nagy hír :D xD

Na várjuk türelemmel... :D

2014. július 10., csütörtök

Led Apple koncert Bécsben

Aki tud az mindenképp menjen el Led Apple koncertre Ausztriába Bécsbe 2014.08.22. -én. Tuti, hogy jó lesz.

 http://www.soundofjapan.hu/ledapple-europaban-es-becsben/








Az MBLAQ pedig Budapestre jön.
Az Mblaq koncertről Hachi módra írtam már régebben e nevezetes blogon és vicces videó válogatást is csináltam az MBLAQ-ról.



Visszatérve a Led Apple -re. Ők is tehetségesek, cukik, egyáltalán nem normálisak hála istennek XD. De ezt csak is csak is pozitív értelemben.


 Jaj őket is imádom.
Már érzem..........................., hogy ebből egy Led Apple roham lesz.









Bár van egy érzésem, hogy én semelyik koncertre se fogok tudni eljutni......


Hogy enyhítsem fájdalmam, írok a Led Apple-ről .

Először is Happy birthday to Han Byul  utólag is mivel július 4.- én volt a szülinapja.

Wááááááá
Sajnálom most nagyon kifoglak készíteni titeket XD hihihi

Újabb fangörcs.
Előre is  elnézést kérek a drága olvasótól.


Na akkor nekem az első szám, amit hallottam a Led Apple-től az a Run to you volt.
Amikor meghallgattam tettszett , de nem gondoltam, hogy nagy fan leszek. Csakhogy ez után folyamatosan ezt dudorásztam és ez járt a fejemben így rá kellett jönnöm, hogy ez mégis annyira tetszik, hogy be fanososdtam  tőle XD



De hivatalosan azóta vagyok oda értük mióta hallottam Han Byult egyedül énekelni és több videót is láttam róluk. Egyszerűen besírok a nevetéstől rajtuk, amikor hülyéskednek. Egy ilyen videó képes feldobni a napomat.



 Ez volt az a szám


 ami kb. ilyen reakciót váltott ki belőlem :

 Ilyen, hogy most én mindjárt megőrülök


A másik szám, amitől szintén beindult a fan görcs az ez volt :
 Sokkal jobban tetszik a Hanbyulos változat, mint az eredeti  szám. Bocs, ha ezzel megsértettem valakit, de ez a véleményem.


My reaction :





X'DXDDXD




 Ohhhh yeahhhhh

I'm a I'm a I'm a Led Apple fan 







I don't care i love it . I love it. :P

Tényleg be kattantam sajnálom.........................................
Sorry sorry sorry sorry * korean lyrics *

Húúúú ez a szám is nagyon jó. Time's up

Tök jók ezek a táncok amiket kitalálnak ezekhez a zenékhez.
Például a Let the wind blow -ban is.

Vagy a Sadness -ben.
itt van a klipje is :




Na, akkor egy nagyon kis aranyos számuk a Who are you
 A  Someone Met by Chance című számuk is bejövős.


 itt van klippel együtt is :





Wowww

 


 

















 





 XD Hát én ezt már nem bírom tovább idegileg.




 


Jó..................
És én akkor most haltam meg .
 **I'm dead******--****-  .... I'm a zombie


OKEY





 Most, hogy életben vagyok...

Folytatás következik.




Találtam egy videót, amiben az is benne van, hogy hogyan csinálták ennek a who are you  klipjét....... DE ezt a videót azért a részéért raktam be, ahol mutatják, hogy este mit csinálnak a szobájukban....... Hát szóval ..... XD Ez a rész 9: 48 -nál kezdődik.
Kyumin ott 9 : 48- nál felveszi azt a kis fölsőt és úgy csinál, mint egy lány utána meg Youngjun ... Istenem ezek annyira készen vannak a többiek meg majd elkezdenek bunyózni .... 13 : 4 -nél a videóban azt a lazaságot, ahogy Han Byul ott át sétafikál a szobán. Ránéz arra a két tagra így, hogy jah csak agyonverik egymást, akkor mindegy......  XD



Ugyebár beszéltem arról, hogy milyen jók a Led Apple táncok, de mi van akkor, ha poénból egy lánybanda táncát akarják táncolni ? 

Hát ez :
XDXDXD Jézusom.....   Annyira kész vannak, mint én tőlük ... ha ennek van értelme ... szóval a a lényeg, hogy nagyon.

Itt az eredeti szám amit táncolnak :

Crayon Pop-Dancing Queen     
Valamiért ez a szám is jó, komolyan. Lehet, hogy megbuggyantam (, sőt biztos ). Olyan dallamos vagy nem tudom ... hát ezért híresek a dallamos zenéik és az " érdekes" stílusuk miatt.
Vagy ez :
Esetleg ez :

Jaj komolyan mondom besírok a hülyeséeiktől . 3:53 -nál Kyumin eszi a szénát ...... meg elkezd kiáltozni, hogy minden vörös, miközben csak a vörös színű haja lógott  a szeme előtt és attól nem látott semmit. Erre a drága bandatag megszólal, hogy " Kyuminnak mentális problémái vannak "  ........ szegény XDXDXD .....- Ugye milyen emlékezetes rész ez Maya ? X'D


Ja és megtanítanak minket Voldemortot is utánozni.

Így kell :
It's so perfect .

De aranyos a kis Han Byul, ahogy itt próbálkozik táncolni.
Ja azt azért még muszáj megemlítenem, hogy Han Byul beszél angolul, latinul, franciaiul, koreaiul.... Nyah de jó neki.
Aki meg nem hiszi az járjon utána.



Han byul az After School Club- ban műsorvezető is volt Eric Nam - mal .( Nem Eric nem nem hanem Nam oké ? (Nám) .... Félreértések elkerülése érdekében...... A nem az nem nam * ezt egy bizonyos embernek üzenem csak .......XD *)

Na szóval ezt már csak azért is érdemes ide berakni, hogy lássátok miket csinál Hanbyul  amikor Eric énekel. XD

Azért ebben is vannak jó részek ilyen például  :
1:34
2:35
3:14 ... az a fej XD öcsém .... erre születni kell
THE BEST 4:00
5:00-tól mondjuk 5:39 -ig ez kész X'D
Tudjátok mit ? Nézzétek meg az egészet azt kész. Ennyi.

Érdekességnek : Hanbyul egy műsorban . Eléggé durva .
1:20 -tól
 


 Na már megint hajnali fél négy múlott ..... 



Van itt még a srácokról :
 
 
Itt egy műsor róluk. 
Érdemes megnézni.


Nekem most hajnalra ennyi volt a teljesítő képességem.
Legyen szép napotok.
Peace.

 És én most kidőlök.

 Goodbye baby goodbye * again korean lyrics *

 Ha tete a blog lessétek meg a facebookos oldalunkat is.
















            


Japán tájfun

A tájfun Japán időszámítás szerint július 8.-ám érkezett Japánba. A legerősebb széllökése 240-252 kilométer/órásak voltak. Okinawán ketten haltak meg és 32-en sérültek meg. Az özönvíz szerű esőzés több mint 400 embert tart távol lakásától. 
Bővebb információ itt és kép is: http://www.origo.hu/kornyezet/20140709-okinava-japan-neoguri-igy-nezett-ki-az-urbol-a-szupertajfun-szeme.html

Remélem minden rendben lesz a Japán cukiságokkal! És nem szed több áldozatot. A két áldozatnak meg teljes részvétem az egész családjainak.
Szörnyű dolog a természeti katasztrófa!

2014. július 8., kedd

Free! Második évad

Megérkezett!!!! Hurrá! Végre annyira vártuk már *-*
Itt van a magyar feliratos előzetes: http://indavideo.hu/video/Free_2_evad_elozetes_magyar_felirat


ÉÉÉÉs végre itt van az első rész Magyar felirattal!
http://indavideo.hu/video/Free_Eternal_Summer_1_resz_magyar_felirat




Teljes lett a nyarunk!!!


Ugye emlékszünk még az első évadra?

Ha nem, vagy valaki nem látta egy kis ízelítő:

Egy úszós anime, nem igazán volt még ilyenre példa az anime történelmében. Pár jó barátról szól:
Nanase Haruka, Tachibana Makoto, Hazuki Nagisa és Matsuoka Rin Ők négyen jó barátok voltak és kisebb korukban egy úszócsapathoz tartoztak. Majd Rin elment és elfelejtette a barátait. A fiúk abba hagyták az úszást. De Haru még mindig oda volt a vízért. Egy suliba jártak és elhatározták hogy alkotnak egy saját úszó klubbot. Ebben nekik a fiús nevű lány,Matsuoka Gou , és az úszni nem tudó Ryugazaki Rei. A későbbiekben kiderül hogy Rin az ellenfelük lesz a versenyen... a többit meg nézd meg magad ^^ nagyon jó anime, imádom...olyan amit elkezdesz és nem tudsz abba hagyni!.

Death note...ugyan kérlek!


Egy füzet amibe írsz és bőgsz. Nagyszerű találmány Japánból....Hihetetlenül unatkozhatnak ott abban a csodás országban...bár tulajdon képen legalább csinálnak valamit :) Ugye?
Bővebb infó itt....
http://asiaport.hu/index.php/hetkoznapok/japan/10000-hagymafuzet-megindulnak-az-erzelmek

ha tetszett csekk és lájk itten ► https://www.facebook.com/AnimecsajBlogja

2014. július 7., hétfő

Hachi újra itten



Üdvözlöm a kedves olvasókat visszatértem.



Nos azzal kezdeném, hogy én is sok mindent határoztam el a nyárra mint szerintem a legtöbb diák. Annyi mindent kellene csinálnom és mivel nem tudom eldönteni, hogy mit csináljak inkább írok egy blog bejegyzést... ésszerű nem ? XD * Hachi logika *

A " változatosság kedvéért " megint kpop rohamot kaptam .




Van az EXO -nak egy overdose című számuk amihez csináltak klipet is( ez a legújabb klipjük most ).


Egy magányos délután békésen számítógépezek, egyszer csak elkezdek EXO koncerteket nézni...... erre mit találok ?


Na mit ?
EZT XDXDXDXD


Reakcióim képekkel :

1.
2.

3.

 4.



Amúgy itt az eredeti :







Most pedig egy újdonság. Méghozzá a Bigflo, nemrég debütált .Igen egy új fiú banda. Nekem nagyon bejön ez a szám.  1:06 -tól kezdődő 1:37-ig tartó rész teszik a legjobban .






Ez pedig a Bangtan boys ( BTS ) nevű fiúbanda egyik fellépése.

Az első részében Shinhwa ( this is love című ) számát éneklik és táncolnak de nem ezért fontos, hanem ami utána van.
Most én komolyan megőrültem vagy ez a Hattyúk Tava zenéje ??? 1:40- től XD Lehet, hogy meghibbantam ... de nem az ? De az... XD Amúgy tök jó lett. :D
Ők ilyen kis friss husik  XD..... jaj nagyon kész vagyok, de ez van ha alvás helyett blogot ír az ember.... Jah őket is szeretem vagy ezt már írtam ?

Ez a videó magáért beszél .







 Annyira jól táncolnak, komolyan amikor ezt megnéztem leesett tőlük az állam hihetetlenek.
 


Ezeket a számokat elég sokszor hallgatom tőlük:

We Are Bulletproof  ...mert mi golyóállók vagyunk... tényleg sokat segítenek ezek  a számok nekem .Nem tudom mit kezdenék magammal kpop nélkül. Köszi, hogy vagy kpop.

Imádom az ilyen zenéket, mint a
No More Dream, amiben biztatják az embereket, hogy álmodjanak aztán valósítsák meg. De annyi munka és szorgalom meg kitartás kellene hozzá, hogy már akkor bepánikolok, hacsak belegondolok.
De sikerülni fog már csak  azért is. Küzdjünk az álmainkért.





Boy in luv című számuk :
Nos én elfogadnám őket boldogan oppa -nak .... ha már annyira akarják .... XD .( Ha valaki nem értené,hogy mit makogok akkor annak elmagyarázom. Úgy kezdődik, hogy azt mondják , hogy az "oppa -d akarok lenni". Koreában a lány a(z idősebb) fiút, aki közel áll hozzá oppa - nak hívja. A lányok egy jó fiú barátjuknak is mondhatják, de a batyuknak vagy a fiújuknak is akivel jár. Itt a legutolsót jelenti.)



Ez a szám is jó. N.O.

 Felléptek a B.A.P.- ből két taggal (Zeloval és Yong Gukkal :DDDDD) meg toppdoggból is két taggal. Tök jók voltak.


itt a videó róluk:


Gyors csapatépítő tréninget találtak ki nekik. Mindenki húzott egy cetlit amin rajta volt egy név meg, hogy mit kell csinálni avval a valakivel akit kihúzott. Nagyon aranyosak .






 Találtam egyy régebbi Ft Island koncert részletet

Ami annyira de annyira jó ... az első számtól behaltam ( csak megjegyezném a 2. szám is jó). Imádom Hogkit annyira változatossá tudja tenni a hangját. Fantasztikus színész ( ahol ő ott van ott garantált a röhögőgörcs) . A hajáról pedig annyit, hogy no comment ..... most nem az a lényeg. XD

Ő játszik a You're beautiful című doramában is.

 Meg van egy filmje amit láttam és nagyon tettszett Rockin' on Heaven's Door a címe.



Dióhéjban arról szól, hogy Hongki a filmben egy kissé balhés énekest játszik, aki folyamatosan bunyóba meg balhéba kerül. Így elküldik őt egy kórházba önkéntesnek, ahol halálos betegek vannak. Pénzt kell szerezniük a kórháznak különben be kell zárni . A véletlennek hála pont ekkor hirdetnek egy versenyt bandáknak, így a kórházbetegei  egy bandát alapítanak. Persze Choong-Ui( Hog Ki ) segít is nekik.

Itt van egy videó amit tök jól összeállítottak a filmből.

 Itt pedig egy trailer :

 Személyes vélemény :
Vagy olvadoztam Hog Kitől vagy röhögőgörcsöt kaptam vagy sírógörcsöt mert annyira meghatott egy-egy jelenet .

Visszatérve az Ft Island -re.


Nagyon szeretem az Ft Islandot is.Szerintem lehet azt mondani rájuk, hogy pop-rock stílusú banda. Szerintem elég nagy átalakuláson mentek át a debütálásuk, óta mostanában rockot játszanak. De szerintem ez nem probléma, sőt egészen tetszik a rockosabb zenéjük is meg popos is .

Pár zene tőlük (poposabb számoktól rockosabbakig)  :

 Itt még olyan kis picik  Girls Don't Know című számukban. Jaj de cukik wááááááááááá ..... jajjjjj elnézést, de úgy látszik fangörcsöt kaptam.

 I Hope című zenéjük, ami még a poposabb fajtából van.


 Itt is még a pop - rockot nyomatják a cukisági faktor még mindig 100% -on.



Annyira fülbemászó zenéik vannak. Szerintem a következő számuk is ezek közé tartozik.Az I wish

Ez a kettő is olyan szép szám.


Severely n még mindig képes vagyok besírni (főleg a klip a végén)



Hello Hello

Na a Memory komolyan annyira imádom ezt a zenét bármennyiszer megtudnám hallgatni a zenét és nézni  a klipet . Most valamiért olyan sírni tudnék érzésem támadt ... oké elmúlott XD.

Na és a végére amitől lesokkoltam .... annyira oda vág a zene és a klip meg még jobban . Annyira tetszik, hogy azt kifejezni lehetetlen . És ROCK ...... totál kész vagyok . i loveeeeee it i love iiiiiiiiiiiiiiiiit .
 * dobpergés *
Most pedig Hölgyeim és Uraim, Ufók, nindzsák, elmutálódott növények, és minden ami él is mozog had mutassam be a végső kifejlettet,  a  Be Free című Ft Island számot .


Még pár ilyen rock ami nekem nagyon bejövős tőlük  áhh imádom  :






Alig várom, hogy a fiúk mit alkotnak legközelebb, de most nagyon elfoglaltak, főleg Hong Ki, aki egy új doramában fog szerepelni plusz egy musicalben is méghozzá a Dracula-ban .

Dracula trailer benn van Hong Ki 0:13 -nál  jippijájéééé tuti jó lesz



itt egy cikk angolul a doramáról szerepelni fog : http://www.allkpop.com/article/2014/07/hongki-to-play-the-leader-of-rock-band-exo-in-new-sbs-drama-modern-farmer


Szóval kívánjunk sok sikert a fiúknak.

Ti pedig küzdjetek az álmotokért.
Fighting

 Köszi a figyelmet. További jó időtöltést kívánok nektek. Ha tetszik a blog, akkor látogassatok el facebookos oldalunkra is.https://www.facebook.com/AnimecsajBlogja?fref=ts

                                                      Pápá